gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

bluetooth ile karşıdakine reset atma (test edilmiştir)

Konu, 'Cep Market' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sony ericsson reset atma
    TXT DOSYASINI TEL'E GONDER SONRA ICINDEKI PARANTEZ ICI ALANI ABC+JOYSTICK İLE KOPYALA.SONRA BLUETOOTH İSMİNE YİNE ABC+JOYSTICK İLE YAPISTIR karşı tele reset atılsın senin teli bulan hepsine reser atılsın

bluetooth ile karşıdakine reset atma (test edilmiştir) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tup bebek tedavisi ile 2 embrio transfer edildi.

tup bebek tedavisi ile 2 embrio transfer edildi.

ARKADASLAR gecen ayin 10.da tup bebek tedavisi ile 2 embrio transfer edildi.15. gun kan aldirdim sonuc 389 iknci testi iki gun sonra yaptirdim sonuc958 suan doktorumla randevum var onu bekliyorum ..insallah cabuk gelir su 20 temmuz iste boyle arkadaslar haa benim 3 . denememdi ALLAHIM herkesi benim gibi mutlu eder insallah...
  2. Güneşin Rengi Sarı İle Dekore Edilmiş Mekanlar

Güneşin Rengi Sarı İle Dekore Edilmiş Mekanlar

Bu konu; sarı ev dekorasyonları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, her ne kadar fazla iddialı bulup yanına yaklaşmasak ta aslında sarı renk özellikle ev dekorasyonunda doğru şekilde kullanıldığında çok iç ferahlatıcı, ışık verici bir renk. İnce bir zevk ve dikkat isteyen sarı dekorasyonlar durağanlaşan hayatınızı canlandırır, enerji verir. Özen ve dikkatle yapılmış sarı renkli...
  3. Bilgisayara Bluetooth Nasıl Yüklenir ?

Bilgisayara Bluetooth Nasıl Yüklenir ?

Bu konu; bilgisayara bluetooth nasıl yüklenir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gelişen teknolojinin yarattığı kolaylıklar günlük hayatımızda işlerimizi daha çabuk halletmemeize ve zaman kaydı yaşamadan işlerimizle ilgilenmemize olanak sağlıyor. Bu kolaylıklardan biri de bluetooth cihazı. Bilgisayarımızda ki bilgileri telefonumuza ya da başka bir bilgisayara aktarmak ya da...

Sayfayı Paylaş