gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

bluzlar ve kombinleri 2009

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

çok şık bluzlar ve bu harika bluzlar için hazırlanılmış kombinleri sizlerler...

2. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
bluzlar ve kombinleri 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. pembe bluz ve türbanlı kombinleri

pembe bluz ve türbanlı kombinleri

pembe kombinler tesettür bluz tesettür kombinleri pembe bluz türbanlı kombinler türbanlı hanımlarımız için çok şık pembe bir bluz ve onun için hazırlanmış şık kombinler.
  2. mor bluz ve kombinleri 2009

mor bluz ve kombinleri 2009

mor bluzlar mor bluz yarasa kol die bildiğimiz bu model bluzlar bu yıl çok moda oldu ve halende moda.bende bu mdoaya uydum ve sizler için güzel bir bluz kombini sunuyorum.buyrun;
  3. Mor Askılı Bluz ve Kombinleri

Mor Askılı Bluz ve Kombinleri

mor kombinler Mor benim rengim diyorsanız bu kombinler hoşunuza gidicek :)
  4. Sarı bluz ve kombinleri 2009

Sarı bluz ve kombinleri 2009

Arkadaşlar şahsen ben sarı rengi pek sevmem ama birşeye yakışıyorsa neden olmasın ki derim.Mesela bu bluza bayıldım sarı renk bu bluzla bir bütün olmuş,açıkcası çok beğendim.Tabi kombinleri de ayrı bir güzel diyecek kelime bulamıyorum.
  5. Bralette Bluz Modelleri ve Kombinleri

Bralette Bluz Modelleri ve Kombinleri

Son zamanlar da bayanların yeni tutkusu haline gelen bralette bluz modelleri vzellikle genç kız ve bayanlar tarafından tercih ediliyor. Öncelikle bralette bluz ne demek sizlere onu açıklamak istiyorum. Bralette bluz, sütyen ve atlet karışımı bluz modeli olup çoğunlukla yaz ayların da tercih ediliyor. Kısa bluz modellerinin oldukça moda olduğunu düşünecek olursak yeni sezon da koleksiyonlar da...

Sayfayı Paylaş