gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

BM Genel Sekreteri Ankara'ya geliyor

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

BM Genel Sekreteri Ban Ki-mun, cuma günü Türkiye'ye bir ziyaret gerçekleştirecek. Genel Sekreter Ban'ın bugün Gazze'deki kriz kapsamında çıkacağı Ortadoğu turu kapsamında Türkiye'yi de ziyaret edecek.
    Ban'ın bugün yola çıkacağı, Mısır, İsrail ve Filistin'in ardından hafta sonuna doğru Türkiye'ye geçeceği ve Ankara'da Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüşeceği bildirildi.

Görüşmelerde Ortadoğu’daki son gelişmeler ve Türkiye’nin de dahil olduğu ateşkes sağlanmasına yönelik çabalar masaya yatırılması bekleniyor.

BM Genel Sekreteri Ankara'ya geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sekreterımı neden işden çıkarttım

sekreterımı neden işden çıkarttım

Sekreterimi neden işten çıkardım! bir adam arkadaşına sereterini neden işten kovduğuru anlatıyormuş iki hafta önce demiş ve devam etmiş 45 yaşgünümdü ve o sabah kendimi iyi hisetmiyordum kahvaltı masasına oturduğumda karımın doğum günümü kutlayacağını ve büyük bir olasılıkla bir hediye vereceğini tahmin ediyordum bırak doğum günümü kutlamayı bir günaydın bile demedi kendi kendime karım...
  2. Ankara'ya bekleriz

Ankara'ya bekleriz

burası ALTINPARK'TAN BURASI GÖLBAŞI
  3. Sekreter Kuşları

Sekreter Kuşları

kuşlar neyle beslenir kuşlar ne ile beslenir sekreter kuşu video ebabil kuşları nerede yaşar sekreter kuşu Sekreter kuşları sadece Afrika'da yaşarlar. Ağaçlarda ve çok yükseklerde yaptıkları yuvalarını yaprak, ot ve tüylerle döşerler ve bu malzemeleri her yıl yenilerler. Sekreter kuşları daha çok yılanla beslenirler ve çok ilgi çekici bir yöntemle yılan avlarlar. Bir yılanla karşılaşan...
  4. Sekreter kız :D

Sekreter kız :D

sekreter kızlar İki aile varmış ve her iki ailenin de birer kız çocuğu varmış. Birgün misafirlikte sohbete baslamışla...r; -Eee sizin kızdan ne haber?.. -Valla işte ne olsun biliyorsunuz işe girdi geçen sene. Başını kaşıyacak vakti yok. İlk başlarda geceleri fazla mesai yapıyordu. Sonra hafta sonları da ...çalışmaya başladı. Patronu çok sevmiş her işi ona veriyormus. Derken Ankara seyahatleri...

Sayfayı Paylaş