gebe
  1. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bnm eşim dağınık

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında RoCCo tarafından paylaşıldı.

eşim çok dağınık kısslar bnm derdim;daha doğrusu dertlerimden sadece birtanesi:24:bnm eşim fazlasıyla dağınık açtığı çekmeceyi bile kapatmaz,traş kolanyasının kapağını bile kapatmaz bu derece ve bn dilimde tüğ bitti ama düzelmiyo bir iki gün çamaşırlarını katlıyo düzenli oluyo 3 gün yine aynı,bunu eşimin ailesiyle paylaştığım zaman kızım sen idare et erkek dağınık olur gibi sözler söyliceklere yere eee tabi biss onu rahat yetiştirdik herşeyi ayağına götürürüz diyerek yani bnmde o yoldan gitmemi istiyolar.işte bölee kısslar bu erkekler neden bukadar bencil.:hmm:

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ce: bnm eşim dağınık
    ablam oturup bi konuşsan dicem konuştum diceksin.huylu huyundan vazgeçermi allah aşkına:(:(hem biz onu rahat yetiştirdikte ne demek insan sorumluluğunu bilmeli ablacım.bir daha konuş ya da başka metotlar dene ablamm

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

merak etme canım yanlız değilsin :Dkii ben iki erkek çocuk annesiyim bide eşim etti 3 erkeğin içinde kalmışım al birini vur ötekine:hhh:valla 24 saatte durmadan çalışsam arkalarını toplayamıyorum artık çünkü sürekli yaptığımın arkasından yapmamış gibi oluyor ve ben evde terör estiriyorum bu konuda ama nafile yine aynı hep aynı.:)yani binde bir diyeyim gerçekten düzenli temiz titiz erkeği bulmak ve görmek geneli böyledir erkeklerin ee napalım Allah bize sabır ve güç versin:D

4. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ecelin abla saol,valla ama bn diyorum çocuk olmadan böyle bide çocuk olsa bn naparım ya

5. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    valla hanımlar şükür bu konuda ben çok şanslıyım eşim çok dikkatlidir ev işlerini yapmaz ama çok iyi anlar şunu niye yapmamışsın şurası niye öyle bazen de böyle olması beni çok sinir ediyor ama yinede memnunum temizliğinden 2 yıl oldu adamın arkasından birşey topladığımı hatırlamam asla dağıtmaz benden daha tertiplidir valla bence bu insanın içinde olmalı bence allah yardım etsin valla zor bi durum.

6. Monera

Monera Forum Okuru

ayy kıss üzüldüm sana demek bunun için erkeklerin en sevmediğiniz yanı ne diye sormuştun haklısın vallah çekilmezki bu dert

7. miyavchi

miyavchi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım bırak toplama arkasını bir iki derken noluyo be kadın dicektir sonunda sende kendi dağınıklıgını kendisinin toplıycagını sölersinde tutarmı bilmem

benim de erkek arkadaşım çok titiz yan yana oldugumuzda yemek yapmama bile karışıyo :(

8. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

aynı dertten bi çok kadın da müzdarip cnm onn için sen canını sıkma

9. seda_emir

seda_emir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bnm eşim dağınık

valla bende zeynoş gibi çok sanslıyım benim eşim yeri geldiği zaman girip mutfaga yemek yapar ütüsünü bile yapar ama sekerim bu birazda yetiştirme işi ailesinin dediği gibi öle yetişmiş değişmez bakalım birazda sen toplama evi çarsamda pazarı gibi görürse blki biraz toplanır :)

10. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

şekerim benden sana tavsiye ;
    diyelim bi an o açık çekmeceği kapattı. git yanağından öp. teşekür et. yani güzel bişey yapınca mutluluğunu göster ona. benim arkadaşım çöpü bile atsa dışarı öper teşekür ederim. bu etkili bi yol. sende dene derim ben:)

11. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Allah baska dert vermesin cnaim tekrar konus olmadi 1-2 gün onun esyalrini toplama biraz zor olsada görsün manzarasini. bende bu konuda bazi melekler gibi sansliyim esim benden iyi yemek yapar ortaligi siler süpürür bazen rahatsiz edici olsada (asiri titiz´de), yani bana hep yardimci olur hem olsun ikimizde calisiyoruz hem ne derler.... hayat müsterek... degil mi ya.

12. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

alın bendende o kadar arkadaşlar bende eşimle beraber 2de erkek evlat 3 erkekle uğraşıp duruyorum genelde erkekler böyle işte söyle söyle fayda etmiyor valla beziyorum bazen aslında gamsız olmak lazım ama onuda beceremiyorum:):)
    Allah başımdan eksik etmesin yinede

Son düzenleme: 21 Mayıs 2008
  13. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

cık dedikleriniznzin hepsini denedim :(:(

bnm eşim dağınık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dağınık köfte

Dağınık köfte

çok pratik bir tarif mutlaka denyin:) MALZEMELER 2 adet yumurta 250 gr fındık 250 gr margarin 6 su bardağı un 1 su bardağı yoğurt 1 su bardağı toz şeker 1 çay bardağı sıvı yağ 1 paket kabartma tozu HAZIRLANIŞI Margarini hafif ılıtın, iki adet yumurta sarısı ,yoğurt,sıvı yağ,şeker ve kabartma tozu ile bir kapta elinizle ezip yumşatın.Un ilave edin yoğurup hamur yapın .Yumurta iriliğinde...
  2. 2011 Dağınık Topuz Modelleri

2011 Dağınık Topuz Modelleri

2011 dağınık topuz modelleri dağınık topuz modelleri 2011 sade daginik Topuz tercihinizde daha sade ve doğal görünümlü dağınık topuz modellerini tercih ediyorsanız sizlere dağınık topuz örneklerinden derlediğim modelleri sunuyorum.
  3. Dağınık örgü

Dağınık örgü

saç, saç modelleri, saç modelleri 2011, örgü saç modelleri, örgü saç modelleri 2011 Bu senenin modası bu salaş topuzlar olacak gibi görünüyor.Hiç uğraşılmamış ve dağınık görünüm veren örgü modeli sizce nasıl ?
  4. Dağınık topuz modelleri

Dağınık topuz modelleri

dağınık topuzlar dağınık topuz modelleri topuz yandan modelleri 2011 gelin başı 2011 dağınık topuz modelleri, saç, 2011 saç trendi burada arkadaşlar. Özel davetlerin ve gelin başı modellerinin, saç şekilleri arasında ki ilk alternatifidir dağınık topuzlar. Biz de Meleklermekani.com olarak bu yazımızda yılın trendi olan dağınık topuz modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş