bnm eşim dağınık

RoCCo

Yeni Üye
Üye
bnm eşim dağınık
eşim çok dağınık
kısslar bnm derdim;daha doğrusu dertlerimden sadece birtanesi:24:bnm eşim fazlasıyla dağınık açtığı çekmeceyi bile kapatmaz,traş kolanyasının kapağını bile kapatmaz bu derece ve bn dilimde tüğ bitti ama düzelmiyo bir iki gün çamaşırlarını katlıyo düzenli oluyo 3 gün yine aynı,bunu eşimin ailesiyle paylaştığım zaman kızım sen idare et erkek dağınık olur gibi sözler söyliceklere yere eee tabi biss onu rahat yetiştirdik herşeyi ayağına götürürüz diyerek yani bnmde o yoldan gitmemi istiyolar.işte bölee kısslar bu erkekler neden bukadar bencil.:hmm:

Ce: bnm eşim dağınık

ablam oturup bi konuşsan dicem konuştum diceksin.huylu huyundan vazgeçermi allah aşkına:(:(hem biz onu rahat yetiştirdikte ne demek insan sorumluluğunu bilmeli ablacım.bir daha konuş ya da başka metotlar dene ablamm

merak etme canım yanlız değilsin :Dkii ben iki erkek çocuk annesiyim bide eşim etti 3 erkeğin içinde kalmışım al birini vur ötekine:hhh:valla 24 saatte durmadan çalışsam arkalarını toplayamıyorum artık çünkü sürekli yaptığımın arkasından yapmamış gibi oluyor ve ben evde terör estiriyorum bu konuda ama nafile yine aynı hep aynı.:)yani binde bir diyeyim gerçekten düzenli temiz titiz erkeği bulmak ve görmek geneli böyledir erkeklerin ee napalım Allah bize sabır ve güç versin:D

ecelin abla saol,valla ama bn diyorum çocuk olmadan böyle bide çocuk olsa bn naparım ya

valla hanımlar şükür bu konuda ben çok şanslıyım eşim çok dikkatlidir ev işlerini yapmaz ama çok iyi anlar şunu niye yapmamışsın şurası niye öyle bazen de böyle olması beni çok sinir ediyor ama yinede memnunum temizliğinden 2 yıl oldu adamın arkasından birşey topladığımı hatırlamam asla dağıtmaz benden daha tertiplidir valla bence bu insanın içinde olmalı bence allah yardım etsin valla zor bi durum.

ayy kıss üzüldüm sana demek bunun için erkeklerin en sevmediğiniz yanı ne diye sormuştun haklısın vallah çekilmezki bu dert

Canım bırak toplama arkasını bir iki derken noluyo be kadın dicektir sonunda sende kendi dağınıklıgını kendisinin toplıycagını sölersinde tutarmı bilmem

benim de erkek arkadaşım çok titiz yan yana oldugumuzda yemek yapmama bile karışıyo :(

Cevap: bnm eşim dağınık

valla bende zeynoş gibi çok sanslıyım benim eşim yeri geldiği zaman girip mutfaga yemek yapar ütüsünü bile yapar ama sekerim bu birazda yetiştirme işi ailesinin dediği gibi öle yetişmiş değişmez bakalım birazda sen toplama evi çarsamda pazarı gibi görürse blki biraz toplanır :)

Cevap: bnm eşim dağınık

şekerim benden sana tavsiye ;
diyelim bi an o açık çekmeceği kapattı. git yanağından öp. teşekür et. yani güzel bişey yapınca mutluluğunu göster ona. benim arkadaşım çöpü bile atsa dışarı öper teşekür ederim. bu etkili bi yol. sende dene derim ben:)

Geri