gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Böbrek Enfeksiyonu Tedavisi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Heralde klimanın altında yatmaktan böbrek enfeksiyon kaptı, bunun tedavisi hakkında bilgi medikal tedavisi var mı ürolog haricinde böyle ata dede bitkisi deneyeyim diyorum. Saygılar.

2. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili Misafirimiz,

Sorunuzun cevabiyla ilgili gerekli bilgiler asafidaki linklerimizde mevcuttur...

Gecmis Olsun.

http://www.meleklermekani.com/hastalik-turleri/61870-nefrit-bobrek-iltihabi.html

http://www.meleklermekani.com/alter...kiden-bobrek-hastalari-icin-bitkisel-kur.html

Böbrek Enfeksiyonu Tedavisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Böbrek enfeksiyonu pyelonefrit

Böbrek enfeksiyonu pyelonefrit

bebeklerde pyelonefrit BÖBREK ENFEKSİYONU (PYELONEFRİT) AKUT PYELONEFRİT Böbrek pelvisini ve parankimini tutan enfeksiyöz ve enflamatuar bir hastalıktır. En sık etkenler E. coli, proteus ve klebsiella türleridir. En sık asandan, nadiren hematojen yolla böbreğe ulaşırlar. Lenfojen ve direkt yayılımlar çok enderdir. Böbrek büyük, ödemlidir. Subkapsüler ve kortikal minik abse odakları vardır....
  2. Yumurtalık Enfeksiyonu ve Tedavisi

Yumurtalık Enfeksiyonu ve Tedavisi

Sevgili meleklerim; biz kadınlar yaratılış olarak hassas yapıya sahibizdir.Kimi zaman bu hassaslıklar hastalıkla birlikte bedenimize konaklar.Bizi kadın yapan organlarımızdan yumurtalıklarımız ile ilgili benim önemli gördüğüm bir bilgiyi sizlerle paylaşmak istiyorum. Yumurtalık Enfeksiyonu ve Tedavisi Bu tür eneksiyonlarda, iltihaplı dokularda virüslerin yıkıma yol açmaması için bedenimiz...
  3. Trikomonas enfeksiyonu ve tedavisi

Trikomonas enfeksiyonu ve tedavisi

Kadınlarda vaginal akıntı yapan enfeksiyonlardan birisi de trichomonas vaginiti’dir. Bu bölümde trichomonas vaginiti (trikomoniasis) ve Trichomonas paraziti ile ilgili bilgiler bulacaksınız. Trichomonas vaginiti (Trichomoniasis) nedir? Trichomonas vaginiti veya diğer adı ile Trichomoniasis (Trikomoniasis); “Trichomonas vaginalis” (T. vaginalis) adı verilen flajelli (kuyruklu) bir parazit...
  4. Doğum sonrası rahim enfeksiyonu kapma

Doğum sonrası rahim enfeksiyonu kapma

Endometrit rahmin iç tabakasının (endometrium tabakasının) enfeksiyomudur. Gebelik sırasında rahmin en iç tabakası değişikliğe uğrar ve desidua adını alır, gebelik sonrasında çeşitli nedenlerle bu tabakanın enfeksiyonu gelişebilir, buna postpartum endometrit denir. Endometritte enfeksiyon myometriuma kadar ilerlemişse endomiyometrit adı verilir, parametriuma kadar ilerlemişse parametrit adı...
  5. Vajinal enfeksiyon dan kurtulamıyorum diyenler

Vajinal enfeksiyon dan kurtulamıyorum diyenler

Vajinal enfeksiyonlar kadınların rahminde gelişen vajinal mukozanın iltihaplanmasıdır.Enfeksiyonlar türüne göre tedavi edilmektedir.En sık rastlanan vajinal enfeksiyonlar dan biri de mantarlar.Vajinal mantarlar bir kadının hayatını adeta kabusa çevirebiliyor.Mantar hayati tehlike arz eden bir durum değildir lakin tedavi edilmediği taktirde üreme üzerinde ciddi olumsuz etkilerini...

Sayfayı Paylaş