gebe
  1. kaptan4113

kaptan4113 Forum Okuru

bobrek tası

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında kaptan4113 tarafından paylaşıldı.

merhaba bendekı bobrek tası 10x7 mılım olarak soylendı ve 3 sefer kırdırmaya gırdım fılmlerde tasların kırıldıgı soylenıyo bende 7 parca tas doktum.benım asıl sorum tas dokerken cınsel ılıskıye gırılırmı veya gırilırse neler olur tesekkur edıyorum

bobrek tası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nefrit Bobrek iltihabi

Nefrit Bobrek iltihabi

böbrek iltihabı nedenleri böbrek iltihabı belirtileri nefrit belirtileri iltihabının nefrit hastalığının tedavisi Genel Bilgiler Böbreğin temel fonksiyonlarından birisi idrar üretmektir. Her 2 böbrekte idrar üretimine yol açan yaklaşık 2 milyon küçük ünite (nefron) vardır. Bir nefron temel olarak 2 kısımdan oluşur. 1. Böbreğe gelen kanın süzüldüğü filtre (glomerül) 2. Süzülen kanın...
  2. Mermer tası

Mermer tası

Rüyada görülen mermer tasi izzet ve yükseklige, mala, iyi geçinen kari kocaya isarettir. Bundan dolayi bir kimseRüyada yaninda mermerden bir sey oldugunu görse, fakirlikten sonra zengin olur, yahut evlenir. Bazen de durumuna göre, yüksek bir mevkiye nail olur. Fakat mermerden sadirvan havuz, fiskiye, agizlarindan su akitan arslan vesair yirtici hayvan ve esik gibi imal olunan seylerin hepsi...
  3. Mancınık tası

Mancınık tası

Rüyada mancinik tasi, bir seyin tebligi için gönderilen adamdir. Kuvvetini denemek için mancinik tasini kaldirdigini gören kimse secaatii ve kuvvetli birisiyle muarazada bulunur. Tasi kaldinrsa o kimseye galip gelir. Tasi kaldirmaktan aciz kalirsa, maglup olur.
  4. Bobrek Epiteli Nedir?

Bobrek Epiteli Nedir?

bobrek epiteli nedir, epitel nedir, bobrek iltihabi, epitel, konulari burada melekler Sevgili Melekler, Bobrek hastaliklarindan birisi olan, Bobrek epiteli hakkinda kisaca bilgi vermek istiyoruz... EPİTEL: Farklı özellik ve görevlere sahip hücrelerin bir araya gelerek farklı görevler üstlenmiş olan dokular oluşturduklarını bundan önce belirtmiştik. Bu bölümde böyle farklı bir dokuyu,...

Sayfayı Paylaş