gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Böcek

Konu, 'A-B' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

rüyada böcek ısırması rüyada sokması ısırması görmek sümüklü öldürmek öldürmek Geveze biriyle evlilik veya küçük bir hasımlık demektir. Böcek yemek mutsuz geçecek bir evliliğe işaret eder.Böcek öldürmek sıkıntılardan uzak ve rahat bir yaşama yorumlanır. Geveze biriyle evlilik veya küçük bir hasımlık demektir. Böcek yemek mutsuz geçecek bir evliliğe işaret eder.Böcek öldürmek sıkıntılardan uzak ve rahat bir yaşama yorumlanır. Rüyada bit, tahtakurusu, pire, uğurböceği ve arı iyidir. Bunun dışında kalan böcekler ise sıkıntıdır.Rüyada böcek görmek hayirlidir. Rüyada elinde veya vücudunun herhangi bir yerinde bir böcek dolastigini gör-mek, yakin bir zamanda hayirli bir haber alacagina; bir böcek tarafindan isirildigini görmek, hasta olacagina; böcegi öldürdügünü görmek, islerinin baskalari tarafindan elinden alinacagina isaret-tir.Bazı sözlerinizi yerine getirmeniz gerektiğine işarettir.Rüyada böcek görmek;dedikoducu bir kadına ve zayıf düşmana işarettir.

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Böcek
    paylasim icin sagol canim,bn böcekklerden cok korkarim dün aksam balkonda bi tane gördüm korktum ve gece rüyama girdi bnde öldürüyordum oyuzden bi bakim dedim ne demekmis

genelde insan yatmadan önce neden ilgilenirse görür bnde gördüm valla cokta korktumm,

sevgiler canm,

Böcek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cırıcır böceği

Cırıcır böceği

Uluorta konuşmalarınız sizi tartışmalı ortamlara girmenize sebep olacak demektir. Cırcır böceğini öldürmek ise, yüksek bir mevkiye işarettir.
  2. Ağustos böceği

Ağustos böceği

Rüyada Agustos Böcegini görmek gönül ferahligina isaret eder.
  3. uğur böcekleri

uğur böcekleri

alıntıdır
  4. Böceğin rızkı

Böceğin rızkı

Hazret-i Süleymân (a.s.) bir gün, deniz kenârında oturmuşlar idi. Bir karıncanın geldiğini gördü. Ağzında bir yeşil yaprak tutardı. Deniz kenârına ulaşdı. Sudan bir kurbağa çıkdı. O yaprağı karıncadan alıp, denize döndü. Karınca geri döndü. Karıncadan sordular ki, - Bunun hikmeti nedir. Karınca cevâb verdi ki, -Bu deryânın ortasında, Allahü Sübhânehü ve teâlâ hazretleri bir taş halk...

Sayfayı Paylaş