gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Böcekten Yapılan Saray Tavanı

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

dünyanın en büyük böceği saray tavan saray tavan süslemeleri en büyük böcek
    Flamant Sanatçısı Jan Fabre tarafından yapılan sarayın tavan süslemesi için tam 1 milyon 600 bin mücevher böceği kullanıldı. Yeşil renkli böcekleri bir tablo gibi tavana yerleştiren bu inanılmaz adam ortaya görenleri şaşkına çeviren bir eser çıkardı. 30 kişilik bir ekiple tam 4 ay gece gündüz tavanı böceklerle süsleyen Fabre bu alanda dünyanın ilki olmayı başardı.Gerçekten inanılmaz ama niye böcekleri mahvettin ya yazık ve saçma.

2. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    AAAaaaa gercekten ilginçç

3. @y_ışığı

@y_ışığı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    daha öncede görmüştüm çok ilginç
    emeğinize sağlık

4. Liseli_Kiz

Liseli_Kiz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İlginç...
    Teşekkürler.

5. salma

salma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yazık hayvanlara..

Böcekten Yapılan Saray Tavanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Böcek

Böcek

rüyada böcek ısırması rüyada sokması ısırması görmek sümüklü öldürmek öldürmek Geveze biriyle evlilik veya küçük bir hasımlık demektir. Böcek yemek mutsuz geçecek bir evliliğe işaret eder.Böcek öldürmek sıkıntılardan uzak ve rahat bir yaşama yorumlanır. Geveze biriyle evlilik veya küçük bir hasımlık demektir. Böcek yemek mutsuz geçecek bir evliliğe işaret eder.Böcek öldürmek sıkıntılardan uzak...
  2. böceklerden esinlenerek yapılan tasarımlar

böceklerden esinlenerek yapılan tasarımlar

doğadan esinlenerek yapılan tasarımlar doğadan esinlenerek yapılan icatlar buluşlar hayvanlardan icatlar Farklı ve ilginç olmayı seven moda tutkunları için böceklerden esinlenerek yapılan bu tasarımlar görenleri hayreti düşürüyor.Doğadaki canlıların tıpkı birer kopyası gibi görünen bu tasarımlar ,kimi moda tutkunlarının beğenisini alırken kimileri tarafından ben bunu asla giyemem dedirtiyor....
  3. Saray Aksesuarları

Saray Aksesuarları

Evimi yeni düzmekteyim, internette www.istanbulhomeart.com sayfasında saraysı aksesuarlar buldum. Aklım şu kase ve vazoda kaldı sizce nasıl ? Zümrüt, beyaz ve turkuvazı kombinlemek istiyorum oturma odamda fikrinize ihtiyacım var kararsız kaldım. Bu aralar bir tutmuş vintage herkesin sevdiğini sevmeme gibi bir huyumda var. Yardım edin nolur...
  4. Saray Aksesuarları

Saray Aksesuarları

Evimi yeni düzmekteyim, internette www.istanbulhomeart.com sayfasında saraysı aksesuarlar buldum. Aklım şu kase ve vazoda kaldı sizce nasıl ? Zümrüt, beyaz ve turkuvazı kombinlemek istiyorum oturma odamda fikrinize ihtiyacım var kararsız kaldım. Bu aralar bir tutmuş vintage herkesin sevdiğini sevmeme gibi bir huyumda var. Yardım edin nolur...
  5. Saray Aksesuarları

Saray Aksesuarları

Sayfayı Paylaş