gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Bodrum'da bir ünlü daha hamile!

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Bodrum'un tatil yapanm anne adaylarına biri daha eklendi. Manken-oyuncu Şebnem Özinal, bebek bekliyor! Manken-oyuncu Şebnem Özinal, bebek bekliyor!

Temmuz ayında Bodrum Torba’daki evlerine akşam yemeği için gittiğimizde aslında Şebnem Özinal-Şefik Öztek çifti bir bebek hazırlığı içinde olduklarının sinyalini vermişti.
    Şefik Öztek’in sofra hazırlamak isteyen eşine her seferinde, “Sen otur, kalkma, ben hallederim” demesi eşimin dikkatini çekmişti.
    Yemek dönüşü eşimin, “Şebnem’e bir sor istersen. Hislerim beni yanıltmaz, Şebnem kesin hamile” demesine rağmen Öztek çiftine o soruyu yöneltmediğim için de yanıtını öğrenememiştim.
    Biz İstanbul’a döndükten bir müddet sonra merak ettiğimiz konunun yanıtı geldi Bodrum Torba’dan...
    Şebnem Özinal dört ayı geride bıraktı hamilelikte...
    Önümüzdeki günlerde bebeğin kız mı, erkek mi olduğu ortaya çıkacak.
    Şefik Öztek’in önceki evliliğinden iki oğlu olduğu için beklentisi kız...
    Şebnem Özinal ise “Kız ya da erkek fark etmez... Yeter ki sağlıklı bir doğum ve hayırlı bir evlat olsun” diyenlerden.
    Hamilelikle birlikte Şebnem Özinal’ın iş planları da değişti.
    Yazdan önce tv8’de haftanın beş günü gündüz kuşağında program sunan Özinal’ın gündeminde artık iş değil bebek var.
    Özinal, bebeğini dünyaya getirene ve ele avuca gelecek şekilde büyütene kadar kameraların karşısında olmayacak.

Bodrum'da bir ünlü daha hamile! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir daha

Bir daha

Aşk gözlerde başlar kalpde büyürmüş… Gözlerine baktığımdan beri yüreğimde bir titreme var. İçimi aydınlatan bişey var. Adını daha koyamadığım bir duygu bu. Ölmekle ölmemek arası ,Sevmekle sevecek olmak arası bir şey. Ben senden hiç ayrı kalmamıştım uzun zamandır. Ne şarkılar dindiriyor içimdeki sızıyı nede senle geçirdiğimiz günlerin hayali… Hayallerde bir yerde toz bulutu olup kayboluyor...
  2. Ünlülerin Hamile Kıyafetleri

Ünlülerin Hamile Kıyafetleri

ünlülerin hamile kıyafetleri ünlülerin giydiği hamile kıyafetleri abiyeleri Ekranlardan tanıdığımız yerli ve yabancı ünlüler hamileyken neler giymiş kızlar buyrun birlikte bakalım :tik:
  3. Ünlülerden bir hamile daha!!

Ünlülerden bir hamile daha!!

hamile ünlüler 2011 2011 hamile ünlüler olan ünlülerimiz türk Balayından döndükten 12 gün sonra hamile olduğunu öğrendiğini belirten Ünal, “O kadar güzel bir mutluluk ki, tarifsiz. Emre ile bebek sahibi olmayı zaten hep konuşuyorduk. Balayından döndükten 12 gün sonra hamile olduğumu öğrenince de büyük sevinç yaşadık. Bebek bize evlilik hediyesi gibi oldu” dedi. Milliyet gazetesinin...
  4. Ünlü Yıldız Mary Kate Olsen Bodrum'da....

Ünlü Yıldız Mary Kate Olsen Bodrum'da....

Mary Kate Olsen Haberi Mary Kate Olsen Bodrumda Tatilde Mary Kate Olsen sevgilisi ile Bodruma tatile geldi....Haftalık kirası 35 bin euro olan yatlarında 12 personel görev yapmakta...Ne diyelim kendi ülkemizin insanları daha şehir dışına çıkamazken gelsin elin turisti bi güzel faydalansın bizim ülkemizden :) Mary Kate Olsen Bodrum'da Olivier Sarkozy, yeni sevgilisi Mary Kate Olsen...
  5. Dila Dizisine Ünlü Bir İsim Daha Katılıyor !

Dila Dizisine Ünlü Bir İsim Daha Katılıyor !

Bu konu; Dila Dizisine Ünlü Bir İsim Daha Katılıyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Star Tv'nin sevilen dizisi Dila Hanım kadrosuna yepyeni bir ismi daha dahil ediyor. En son İffet dizisyle ekranlarda olan ve adı Ben Onu Çok Sevdim dizisinde başrol oynayacak diye anılan ancak bu projeden ayrılan Mahir Günşiray dizinin kadrosına dahil oluyor. İşlte haberin...

Sayfayı Paylaş