gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bodrum'da Lahmacun Ayran 64 TL!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bodrum tatil tatil haber bodrum lahmacun

Sevgili melekler, özellikle yazlık yerlerde sadece yaz sezonu boyunca çalışan insanların biraz kar etmek istemelerini makul karşılayabiliriz. Ancak onun da bir sınırı var. Zira Takvim gazetesinin yaptığı haberi duyunca kulaklarınıza inanamayacaksınız; Bodrum'da açılan sezonla birlikte sosyetik mekanlarda lahmacun-ayran menüsü tam 64 TL olmuş! Pes!..

Takvim Gazetesi’nden, Halil Çilingir’in haberine göre, Bodrum’da geçtiğimiz yıl lahmacun ve ayranı 50 TL’ye satan Maça Kızı, zam yaptı. Yeni sezonda ünlü menü 64 TL’ye çıktı. İstanbul’un seçkin semtlerinde 7 TL’yi aşmayan bu menü, diğer illerimizde, ortalama 4 liradan satılıyor.

Bu arada lezzetli bir lahmacunun, pidesi, kıyması, soğanı, baharatı ve yeşilliği ile sadece 50 Kuruşa mal olduğu söyleniyor.

2. *gülüs*

*gülüs* Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    163
    Ödül Puanları:
    43
    :S ayy gelsinler biz 1 tlden verelim hahaha

TİTAN bunu beğendi.
  3. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    oradan yiyenin aklımı yok hahaha

TİTAN bunu beğendi.
  4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Ailece orada yemek yediğimizi düşünemiyorum adamcağız valla sermayeyi kediye yükler hahaha Hakkaten bu kadarı da pes yani o kadar tatil beldelerine gittim inanın bana bizi kandıran ve kazıklayan yine kendi insanımız Türklerle turistleri aynı kefeye koyuyorlar ve çoğu yerde euro ile dolar üzerinden alışveriş yapabiliyorsunuz. Bunun yerine git 5 yıldızlı otelde homini gırtlak ne bulursan ye iç daha ucuza tatil yaparsın valla:)

TİTAN bunu beğendi.
  5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Zaten bizim zararımız kendimize hep! O lahmacuna ayrana orda o kadar para veren sosyetiklerin aklına ne diyeyim ben! Alan var ki bu sene zam yapmış işletmeci....

MaWiM bunu beğendi.
  6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Eğer çocuklu bir şekilde tatile gidecekseniz oteller bütçelere daha uygun oluyor. Biz tatil olarak otellerde de günübirlik yerlerdede tatil yaptık dışarıda yeme içme otellerle kıyasladığınız da fatura daha pahalıya çıkıyor. Yanınız da çocuklar varsa zaten istekleri bitmiyor sürekli acıkıp susayıp birşeyler istiyorlar ama otelde kalanların tek dezevantajı şu oluyor. Bir yere sabit kalıyorsunuz sadece otel imkanlarından faydalanabiliyorsunuz ama dışarıda istediğiniz yerleri görüp gezme şansı var o yüzden dışarda gezenler yeme içme konusun da yolcu işi yapmayan işletmeleri seçmeye dikkat ederse sorun yok ama gelişigüzel bir yerlerde konaklarsanız bazen hayal kırıklığına uğrayabiliyorsunuz.

Bodrum'da Lahmacun Ayran 64 TL! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lahmacun

lahmacun

pizza tavasında lahmacun Malzemeler: un ( bu isteginize göre bagli) ben 3 su bardagi un kullandim 1 paket yas maya 3 yemek kasigi yogurt gerektigi kadar sicak su tuz Harci icin: Kiyma ( buda isteginize göre bagli) ben 250gr kullandim 2 bas sogan maydanoz 1 sivri yesil biber 1,5 yemek kasigi domates salcasi yarim yemek kasigi biber salcasi siviyag tuz Hazirlanisi: Bir kabin icine Unu, yas...
  2. Ayran

Ayran

rüyada ayran çorbası görmek hamilelikte içmek hamilelikte Bakınız; Yoğurt.Rüyada ayran içmek, küçük ama sevinç verici bir kısmet alır.Rüyada ayran içmek gönül ferahligina kavsacaginiza birisine ayran ikram etmek, kiymetli bir dost edineceginize yayikta ayran çalkalamak, bekarsaniz kismetinizin açilarak tez zamanda evlenip, mesut olacaginiza, evli iseniz, güzel ve hayirli bir çocuk sahibi...
  3. Lahmacun

Lahmacun

Rüyada lahmacun yemek, nefsinize çok düskün oldugunuz için zaman zaman mide hastaligina yakalandiginiza. yiyecek ve içeceginize biraz daha dikkat ederek sagliginin korumaniz gerektigine isarettir.
  4. Lahmacun Dediğin

Lahmacun Dediğin

pizza tarifi lahmacun tarifi lahmacun Ne zamandır canım lahmacun istiyordu.Gözüme kestirdiğim bi kaç tarif vardı becerebilirsem yapayım diye düşünüyodum.Ama lahmacun taş fırında güzel olur o lezzeti veremem dedim. Geçen pazar da pideciye gidip yaptırayım dedim pideci kapalıydı :D Eşime de söyledim o akşam şansına küs lahmacun yaptırcaktım ama pideci kapalıydı benim yemeklerime kaldın...
  5. Bodrum'da Rekor Fiyata Satılan Lahmacun Ayrana Tatlıses'den Tepki Geldi!

Bodrum'da Rekor Fiyata Satılan Lahmacun Ayrana Tatlıses'den Tepki Geldi!

bodrum yemek fiyatları bodrum lahmacun ayran fiyatları ibrahim tatlıses haberleri Turizm cenneti Bodrum da rekor fiyata satılan ve birçok kişinin tepkisini çeken 64 tl lik lahmacun ayran haberini daha önce sizlerle paylaşmıştık. Lahmacun ve çiğ köfte denince akla gelen ilk isimlerin başında gelen İbrahim Tatlıses bu haberi duyunca resmen sinirden çılgına döndü. İnsanlara yapılan bir...

Sayfayı Paylaş