gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Bodrum'da Rekor Fiyata Satılan Lahmacun Ayrana Tatlıses'den Tepki Geldi!

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bodrum yemek fiyatları bodrum lahmacun ayran fiyatları ibrahim tatlıses haberleri

Turizm cenneti Bodrum da rekor fiyata satılan ve birçok kişinin tepkisini çeken 64 tl lik lahmacun ayran haberini daha önce sizlerle paylaşmıştık.

Lahmacun ve çiğ köfte denince akla gelen ilk isimlerin başında gelen İbrahim Tatlıses bu haberi duyunca resmen sinirden çılgına döndü. İnsanlara yapılan bir haksızlık olarak gördüğü bu haber karşısın da Twitter de yapmış olduğu açıklamaları sizlerle paylaşıyoruz.

İbrahim Tatlıses, Bodrum'da lahmacun ve ayrandan oluşan menünün 64 liraya satıldığını duyunca; Twitter'dan isyan etti.
    Tatlıses, sayfasına "Bugün haberlerde lahmacunla ilgili haber gördüm çok üzüldüm. Bir lahmacun ve ayran 64 liraymış!

Ayıptır ya, nerede bu yağın bolluğu, Bodrum'da mı? Şahsen ben 50 senedir lahmacun ve ciğer, 30 senedir çiğ köftenin içinde yoğruldum.

Ben 'en iyi bilirim' demiyorum ama bilirim. Baba mesleğim! Soğanını yıkayıp acısını alacaksın ki mideyi yakmasın. İsotun kilosunu 5-7 liraya almayacaksın. Onun tadı isot, et, soğan ve hamur. Bu iş öyle kolay değil. 64 liraya lahmacunu bana kimse yediremez. Zaten ona verecek 64 liram da yok.

Merak etme Bodrum, geliyorum. Yanlız insanları uyandırmak istiyorum. Piyasada 1 lira 80 kuruşa lahmacun var. Kemiksiz etin kilosu 28 lira nasıl olacak?" diye yazdı.

Bodrum'da Rekor Fiyata Satılan Lahmacun Ayrana Tatlıses'den Tepki Geldi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lahmacun

lahmacun

pizza tavasında lahmacun Malzemeler: un ( bu isteginize göre bagli) ben 3 su bardagi un kullandim 1 paket yas maya 3 yemek kasigi yogurt gerektigi kadar sicak su tuz Harci icin: Kiyma ( buda isteginize göre bagli) ben 250gr kullandim 2 bas sogan maydanoz 1 sivri yesil biber 1,5 yemek kasigi domates salcasi yarim yemek kasigi biber salcasi siviyag tuz Hazirlanisi: Bir kabin icine Unu, yas...
  2. Ayran

Ayran

rüyada ayran çorbası görmek hamilelikte içmek hamilelikte Bakınız; Yoğurt.Rüyada ayran içmek, küçük ama sevinç verici bir kısmet alır.Rüyada ayran içmek gönül ferahligina kavsacaginiza birisine ayran ikram etmek, kiymetli bir dost edineceginize yayikta ayran çalkalamak, bekarsaniz kismetinizin açilarak tez zamanda evlenip, mesut olacaginiza, evli iseniz, güzel ve hayirli bir çocuk sahibi...
  3. Hobbit’in ilk baskısı rekor fiyata satıldı

Hobbit’in ilk baskısı rekor fiyata satıldı

İngiliz yazar J.R.R Tolkien’in fantastik kurgu romanı “The Hobbit”in ilk baskılarından biri, Londra’daki bir müzayedede rekor fiyat olarak nitelenen 60 bin sterline (yaklaşık 150.000 YTL) satıldı. Tolkien’in yakın arkadaşı Elaine Griffiths’e ithaf ettiği ve imzaladığı kitabın, açık artırmaya telefonla katılan kimliğinin açıklanmasını istemeyen bir kişi tarafından satın alındığı bildirildi....
  4. İbrahim Tatlıses'in Kadınlarına Yasak Geldi!

İbrahim Tatlıses'in Kadınlarına Yasak Geldi!

ibrahim tatlıses, kadınlarına yasak geldi, kavgaları, konuşmak yasak, 2011, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekeler, İnsanın hayatında bu kadar çok kadın olursa çekişmeleri de doğal oluyor.14 Mart'ta silahlı saldırıda yayınlanan İbrahim Tatlıses'in kadınları cephesinde sular durulmuyor. Geçen perşembe akşamı İstanbul'a gelen Tatlıses'i 2 kızı, 2 oğlunun...
  5. Bodrum'da Lahmacun Ayran 64 TL!

Bodrum'da Lahmacun Ayran 64 TL!

bodrum tatil tatil haber bodrum lahmacun Sevgili melekler, özellikle yazlık yerlerde sadece yaz sezonu boyunca çalışan insanların biraz kar etmek istemelerini makul karşılayabiliriz. Ancak onun da bir sınırı var. Zira Takvim gazetesinin yaptığı haberi duyunca kulaklarınıza inanamayacaksınız; Bodrum'da açılan sezonla birlikte sosyetik mekanlarda lahmacun-ayran menüsü tam 64 TL olmuş! Pes!.....

Sayfayı Paylaş