Boğa Burcu 2. Dönem Tarot Analiziniz

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Boğa Burcu 2. Dönem Tarot Analiziniz
tılsım üçlüsü
trans.gif
trans.gif
38tarot.jpg
trans.gif

Tılsım Üçlüsü, ilişkinizde yada hedefinizdeki güzel olaylara isim verilmesidir benim için. Emek harcadınız ve karşılığını alacaksınız.bunun keyfini sevdiklerinizle korkmadan paylaşın.
Umudunuzu ve hayallerinizi gerçekleştirmek için adım adıyorsunuz. Bunu doya doya yaşayın.

trans.gif
trans.gif
60tarot.jpg
trans.gif

Kılıçların Uşağı fırtınalı günler yaşansa bile bunu akıllıca atlatmamızı önerir. Çözüm neyse önce ona odaklanın.Aklınızı kullanarak yola çıkın, gereken esnekliği, çok yönlülüğü, farklı alternatifleri kullanabilme yeteneğini göstermenizin, size sunulan değişme gereksinimini reddetmemenizinin olumlu sonuçlarının yaşanacağının işaretcisidir.
trans.gif
trans.gif
trans.gif
trans.gif
trans.gif
35tarot.jpg
trans.gif
Asaların Kralı kartım pozitif Ateş enerjisini, kralın dışa dönük, yani Ateş yapısı ile biraraya getirir. Asa Kralı düşüncelerini pozitif ve yapıcı şekilde şekillendiren ve kullanan bir yapıyı sembolize eder. Kararlarını aklıyla, sezgilerinden ve inançlarından etkilenerek alır hedefine varmaya gayret eder. Düşüneceleri ile hedeflerine ulaşmakta hiç zorluk çekmez.
Bu dönem yerimizi güvende hiissedebiliriz. Buna rağmen temkinli olmalıyız. Yakınımızdaki düşmanı gözardı etmemeliyiz. Büyük bir insandanda fayda görmemiz olasıdır.

Geri