Boğa Burcu 2010 Tarot Açılımı

handanca

Daimi Üye
Yönetici
boğa burcu tarot boğa tarot 2010 burcu 2010 boga
meleklermekani109-8230.jpg

Sevgili Boğa Burcu Meleği sizin adınızı “Fedekar Melek” taktım. Neden mi? Siz 2010 ‘da kendinizi değil etrafınızdakileri ön planda tutarak kararlar alacaksınız da ondan.
tarot22-7756.jpg

Boğa burcu meleği 2010 da harcamalarına dikkat etmek zorunda. Bazı planları olmayabilir yada gecikebilir. Bunun getireceği sorunlarda ciddi sıkıntılar oluşturacaktır.

Bir yer değişikliği başta problemler oluştursa da sonunda başarı getirecektir size. Cesaretli olun.
2010 size olgunluk katacaktır. Şayet bir bebek sahibi olmayı düşünüyorsanız en uygun dönemdir.
Hanenize bu seneki yaklaşımınızda çok güzel olacak. Gayet yardımcı, üretken, sahiplenen ve çok anlayışlı biri olmanız olağan üstü taktir toplamanızı sağlayacak.

Bazı konularda nedense kendinizi yenemiyorsunuz. Huysuzluğunuz olduğu zaman içiniz içinizi yiyor ve siz kendinizden başkasını rahatsız etmiyorsunuz aslında.. Bu tutumunuzu değiştirin.

2010 yılında özellikle ilk 3 ay içinde kendiniz için vereceğiniz bazı kararların hayırla sonuçlanacağını görüyorum. Bu bir birlikteliğe de isim verilmesi anlamını da taşır.

Siz hep güçlü görünmeye çalıştınız, merak etmeyin 2010 da gücünüz yine olacak. Ama bazı durumlarda artık ne yapsam yaranamıyorum demeniz bile kafi. Karşınızdaki insanın anlamadığı durumlar size sıkıntı olarak yansıyabilir.

Unutmayın bunu düzeltecek olanda yine sizsiniz.
2009 da alınan bazı kararlarda gecikmeler olmuş. Bu sene bu atılımlar için fazla beklentide olmayın derim. Vaatleri veren insanlar yardımcı olma niyetindeler ama, bazen de meseleye kendi problemleri gibi bakmıyorlar.

Kariyeriniz için fazla aceleci olmayın. Gördüğünüz göze batan durumlar var ama. Konuşmanın hiç sırası değil. Yada bunu paylaşmak dile getirmek şuan için size bir şey sağlamaz.
2. yarı atılımlarınız için daha uygundur.

Aile: Belki ailede yara alanlar oldu. Belki de üzülenler. Merak etmeyin, sorunlar az daha devam etse de daha sonra hızlı gelişmeler olacak. Olumlu yönde seyreden olaylar atık yüzünüzü güldürecek.

Sağlık: Küçük kazalara karşı dikkatli olun, Özelikle mide ve akciğer sorunları da görülebilir.

Sevgili boğa meleği, lütfen gereğinden fazla hırs yapmayın. Ayarlayın bunun dozunu. Ayrıca 2010 duygusal anlamda fazla hassas olacağınızı da gösteriyor. Bu durumda alınganlık yaparak kendinizi gereksiz yere üzebilirsiniz. Şu görünüşünü de değiştirmen gerekli sanırım. Aslında o sıcak ve merhametli yüreğin büyük sevgilere layık. Tebessümü yüzünden kaybetme lütfen.

2010 yılının sağlık mutluluk getirmesini diliyorum.

meleklermekanı.com
Tarot Danışmanı

handanca

handancığım rica etsem eşimle benim için tarot bakabilirmisin ben boğa eşim akrep benim için çok önemli şimdiden teşekkürler

iremsuyum tarot acilim bölümü burasi degil, kaldiki bu aralar bakilmiyor tatlim... :):)

SaolHandan abla, özellikle bu : Kariyeriniz için fazla aceleci olmayın. Gördüğünüz göze batan durumlar var ama. Konuşmanın hiç sırası değil. Yada bunu paylaşmak dile getirmek şuan için size bir şey sağlamaz.
2. yarı atılımlarınız için daha uygundur.

ve Saglik hakkinda verdigin bilgiler dogru cikti denilebilecek kadar uydu :)

Yüregine, ellerine Saglik :):)

Geri