gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Boğa Burcu 2011 Tarot Açılımı

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

boğa burcu 2011 boğa 2011 boga burcu tarot boga [​IMG]
    Boğa Burcu 2011 Tarot Açılımı

Sevgili Boğa Melekleri bu sene kendinize gerekli zamanı ayırın lütfen. Çok düşünmek size hastalıktan başka bişey getirmez. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Haketmediğiniz davranışlar içinde olsanız bile kendinizi doğru ifade etmediğiniz sürece anlaşılmanız zor olacaktır.

Bu arada düşmanlarınıza karşı dikkatli olun. Fazla hafife almayın derim. İş çevresinde olma ihtimali yüksek olan bu insanlar iş anlamında size zarar verebilirler.

Bazı meleklerimiz maalesef özel ilişkileri için ayrılık kararı verebilirler. İlişkiniz iyi bir düzeye gelmiyorsa dahada ısrarcı olup uzatmaya çalışmak size zarar verebilir.

Size gerek maddi gerekse maevi yönde yardıma ihtiyacı olan meleklerimiz olabilir. Görünen o ki yardımcı olarak elinizi uzatacaksınız.

Bazı atama yada tayin, değişiklik bekleyen meleklerimizde bu sene dileklerine kavuşuyorlar.

2011 Yılının Tüm isteklerinizi yerine getirmesini temenni ediyorum.
    Melekler Mekanı
    Tarot Danışmanı
    handanca

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkurler yorum icin :)

3. yagmur33

yagmur33 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    insallah bakiyorsunuzdur daha tarot fala cünkü gercekden cok ihtiyacim var cikmazdayim cokda aci cekiyorum.uzakdan iliski yasiyoruz yasiyorduk daha dogrusu 4 bucuk sene sürüyordu ama simdi ayrildik ayrildi benden.hep kendimi sucluyorum vicdan azabi cekiyorum onu da suclu görüyorum tabi.su 1senedir hep kavga ediyoruz ayriliyoruz aslinda 7aydan berii düzelmedik ekisi gibi degiliz.dönmek istiyor bana ama dönemiyor.ben cok seviyorum onunda beni sevdigini hissediyorum.acaba barisacakmiyiz evlenecekmiyiz beni seviyormu baskasi gözükiyormu ..son bulacakmi su acilairmiz mutlu olacakmiyiz benim gibi aci cekiyormu ve ne yapmaliyim biliyorum cok soru sordum ama gercekden ihtiyacim var buna cok yoruldum.ben boga o yay burcu gerci oda emin degil ama öyle söyledi trde evde dogdugu icin tarihi tam bilmiyor. terazide olabilir ama yinede yay biliyoruz.
    cevab yazarsaniz cok mutlu olucam handancim

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

boga burcu bu yıl iş hayatı

ben boga burcuyum 01 mayıs 1967 dogumluyum benim 2011 yılı iş hayatım ve özel hayatım nsl olacak

5. ask hırsızı

ask hırsızı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
Boğa Burcu 2011 Tarot Açılımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boğa Burcu 2010 Tarot Açılımı

Boğa Burcu 2010 Tarot Açılımı

boğa burcu tarot boğa tarot 2010 burcu 2010 boga Boğa Burcu 2010 Tarot Açılımı Sevgili Boğa Burcu Meleği sizin adınızı “Fedekar Melek” taktım. Neden mi? Siz 2010 ‘da kendinizi değil etrafınızdakileri ön planda tutarak kararlar alacaksınız da ondan. Boğa burcu meleği 2010 da harcamalarına dikkat etmek zorunda. Bazı planları olmayabilir yada gecikebilir. Bunun getireceği sorunlarda ciddi...
  2. Terazi Burcu 2011 Tarot Açılımı

Terazi Burcu 2011 Tarot Açılımı

2011 terazi burcu terazi burcu 2011 tarot açılımı terazı Terazi Burcu 2011 Tarot Açılımı Terazi Meleklerimiz bu sene gelen öğüt ve önerilere kulak vermelidir. Görmediğiniz hatalarınız yada yanlışlarınız dikkat edin başınıza sorunlar açmasın. Sevgili Terazi melekleri tartışma ortamlarından uzak durmalısınız. Özellikle konuşmanın tartışmaya döndüğü dönemlere karşı dikkatli olun. Gereksiz...
  3. Aslan Burcu 2011 Tarot Açılımı

Aslan Burcu 2011 Tarot Açılımı

aslan burcu tarot 2011 aslan burcu 2011 tarot açılımı Aslan Burcu 2011 Tarot Açılımı Sevgili Aslan melekleri radikal davranışlarınız dikkat edinde ters tepmesin. Anlaşılamıyorsunuz. Bu sizin suçunuz değil. 2011 zaman zaman gelen öfkelerinize kurban gitmesin. Lütfen davranışlarınızı daha kontrolde tutun. Bazı konular hiç düşünmediğiniz durumlara gelebilir. Bu sene hayatın tadını...
  4. Koç Burcu 2011 Tarot Açılımı

Koç Burcu 2011 Tarot Açılımı

koç burcu tarot koç burcu 2011 koc 2011 Koç Burcu 2011 Tarot Açılımı 2011 Yılında Koç Meleklerinin görüşlerini biraz daha değiştirmek için gayret göstermeleri gerekiyor. Gereksiz inatlar, Stresler sizi yıpratabilir. Kendinizi lütfen tekrar elden geçirin. Psikolojik olarakta çok etki altında kalıyorsunuz. Bu konuda da kendinize dikkat edin. Aldığınız tavsiyelerin hepsi doğru yolu...
  5. Yengeç Burcu 2011 Tarot Açılımı

Yengeç Burcu 2011 Tarot Açılımı

tarot yengec yengeç tarot yengeç 2011 2011 burcu yengec burcu Yengeç Burcu 2011 Tarot Açılımı Yengeç meleklerimiz ani kararla evlilik yoluna çıkabilirler. Bu anlamda güzel kararlar alacağınızı belirteyim. Ev yada Araba isteği olan meleklerimize bu sene anahtarları çıkmış. Şanslı bir sene sizi bekliyor. Kendini yalnız hisseden meleklerimizde önce kendilerini bir değiştirmeliler. Bazı...

Sayfayı Paylaş