gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Boğa burcu meleklerin dekorasyon zevki

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Burçlara göre dekorasyon Boğa burcu dekorasyon önerisi

Bildiğim kadarıyla boğa burcunun karakteristik özellikleri arasında uyumluluk var. TAnıdığım tüm boğa burçları uyumlu insanlar. Bazen inatları da tutuyor tabiki. Ama konumuz boğa burcunun karakteri değil dekorasyon zevki. Buyrun meleklerim boğa burcu için dekorasyon önerileri;

Boğa Burçları konfordan ve tanıdıkları çevrelerde bulunmaktan mutluluk duyarlar. Ya kendi evlerinin sahibi olurlar ya da onun hayalini kurarlar. Onları gökyüzünün rengi sakinleştirir. Mavinin tüm tonları Boğa Burçlarına iyi gelir. Gül rengi ve pembeyi de severler, ama asla kırmızı kadar değil. Doğa ve bahçeyi sevdiklerinden, kahverengi ve yeşil de onun rengidir. Evinde ise uyum içerisinde sergileyebileceği şeyleri isterler, sanatı ve müziği severler.

Boğa burcu meleklerin dekorasyon zevki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yengeç burcunun dekorasyon zevki için buraya meleklerim

Yengeç burcunun dekorasyon zevki için buraya meleklerim

Burçlara göre dekorasyon İkizler burcu dekorasyon önerisi Yengeç burcu deyince aklıma birşey gelmiyor. Hiç yengeç tanıdığım yok sanırım. Demek kş yengeç burçları ile anlaşamıyorum. Ama yengeç burcu için dekorasyon önerileri ni görünce çok beğendim. Renk zaten benim rengim. Bakalım zaten siz de beğenecek misiniz? Opal rengi kişilikleri ile uyumludur. Deniz yeşili, gümüş ve altın da tercih...
  2. Başak burcunun dekorasyon zevki burda

Başak burcunun dekorasyon zevki burda

Burçlara göre dekorasyon Başak burcu dekorasyon zevki Başak burcu bir arkadaşım var. Kendisi mütevazi bir insandır, çok severim. Başak burcu denilince aklıma titizlikleri geliyor. Ben çok titiz biri olmadığımdan iyiki eşim başak değil:) Buyrun meleklerim başak burcu için dekorasyon önerileri; Hassastırlar. Her şeyin yerli yerinde olmasını isterler. Bu nedenle onlar için klasik tasarımlar...
  3. Oğlak burcunun dekorasyon zevki için burdan meleklerim

Oğlak burcunun dekorasyon zevki için burdan meleklerim

Burçlar göre dekorasyon önerisi Oğlak burcu dekorasyon önerisi Çevremde çok oğlak burcu yok. O yüzden kişiliklerini pek bilmiyorum. Ama dekorasyon zevkini beğendim. Çünkü siyahı bende severim. Buyrun meleklerim oğlak burcu dekorasyon önerileri. Oğlak Burcu’nda doğanlar her zaman bilinçli hareket ederler. Asla acele etmezler, ama her zaman tam vaktinde orada olurlar. Siyah, kahverengi, haki...
  4. Boğa Burcu 2012 Haziran Ayı Burcu Yorumu...Boğa Burcu Meleklerimize....

Boğa Burcu 2012 Haziran Ayı Burcu Yorumu...Boğa Burcu Meleklerimize....

Boğa Burcu 2012 Haziran Ayı Yorumu Boğa Burcu 2012 Burç Yorumları Boğa Burcu Meleklerimiz sizi haziran ayında neler bekliyor öğrenmek istemezmisiniz? Aşk para sağlık başarı neler bekliyor sizleri sizler için paylaşıyorum.... Uzun zamandır burcunuzda gezen şans yıldızı Jüpiter size şansları dağıtarak burcunuzun son derecelerine yaklaştı ve 11 Haziranda sizden ayrılıp komşu İkizler...
  5. Boğa Burcu Eylül 2012 Aylık Burç Yorumunuz...Boğa Burcu Meleklerimize...

Boğa Burcu Eylül 2012 Aylık Burç Yorumunuz...Boğa Burcu Meleklerimize...

Boğa Burcu Eylül 2012 Burç Yorumu Boğa Burcu Aylık Burç Yorumu Evet Boğa burcu meleklerimiz sizleri para aşk sağlık neler bekliyor dersiniz...İşte merak ediyorsanız.Eylül ayınız nasıl geçecek yıldızlar hayatınıza nasıl yön verecekler bilmek istemezmisiniz....İşte buyrun... Yeniden aşk zamanı diyerek bu ayın yorumlarına başlamak istiyorum. Bu haberim hem bekar Boğalara hem de...

Sayfayı Paylaş