gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Boğa Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

[​IMG][​IMG][​IMG] Boğa Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Sizlere bu sefer Deste Katina Kartları ile açılım yaptım. Kartların resmini de ekledim. Elbetteki kartların ters ve düz gelmesi bu kartta da önemli. Nasıl açıldıysa o şekilde yorum yaptım bende.

Ateşin Yakutu: Büyük bir aşkı temsil eder bu kart. Öyleki ayrıysanız bile bu kart birleşeceğinizi gösterir.

Dare (Elmasın Hükümdarı): Karşındaki erkeğin zor bir yapısı olduğunu unutma. Ona sakın sahip olamayacağını düşünme. Şimdi ağlasan bie ilerde güleceksin. O gözyaşların mutluluk için akacak artık.

Yelkenli Kartı: Sana yeni yeni şeyler öğretecek hayat yolculuğu çıktı. Kartın düz çıkması senin için önemlidir. Bu hayat yolculuğu sana olgunlu katacak. Yeni yeni şeyler yaşayacaksın.

2. ßeßi$iM

ßeßi$iM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ateşin Yakutu: Büyük bir aşkı temsil eder bu kart. Öyleki ayrıysanız bile bu kart birleşeceğinizi gösterir.
    Dare (Elmasın Hükümdarı): Karşındaki erkeğin zor bir yapısı olduğunu unutma. Ona sakın sahip olamayacağını düşünme. Şimdi ağlasan bie ilerde güleceksin. O gözyaşların mutluluk için akacak artık.

İn$aLLaH.. En azındaN dü$üncesi qüzeL.

3. mercimek

mercimek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şu anki durumumu özetler vaziyette bir açılım olmuş..birleşme olur mu bakacaz:))

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Hmmm ilginc cikmis gercekten :)

Insallah hayirlisi olsur :):)

Tskler handan abla :)

5. halee

halee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde erkek arkadaşim boga burçlu ii çikmiş

Boğa Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koç Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Koç Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Koç Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı Sizlere bu sefer Deste Katina Kartları ile açılım yaptım. Kartların resmini de ekledim. Elbetteki kartların ters ve düz gelmesi bu kartta da önemli. Nasıl açıldıysa o şekilde yorum yaptım bende. Tagral (Yakutun Hükümdarı) : Karşındaki erkek pohpohlanmayı seven biri. Ona hoşlanacağı şeyleri yap. Yapki beğenisini kazan. Çoşkulu sabırsız biri o. Bu kişi...
  2. Aslan Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Aslan Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Aslan Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı Sizlere bu sefer Deste Katina Kartları ile açılım yaptım. Kartların resmini de ekledim. Elbetteki kartların ters ve düz gelmesi bu kartta da önemli. Nasıl açıldıysa o şekilde yorum yaptım bende Kalp Kartı: Büyük Aşkın zevkini almaya başlayacaksın. Onu bir kez daha iyi olarak tanımak gücüne güç katacak. Selçuksassa (Yakutun Hanımı): Aşkta tutku...
  3. Terazi  Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Terazi Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Terazi Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı Sizlere bu sefer Deste Katina Kartları ile açılım yaptım. Kartların resmini de ekledim. Elbetteki kartların ters ve düz gelmesi bu kartta da önemli. Nasıl açıldıysa o şekilde yorum yaptım bende Urmia (Yakutun Sultanı) : Bu dönem çok güzel bir dönem olacak sana. Gücünü göstereceksin. Birlikte olduğun biri varsa oluşan olumsuzluklar moralini...
  4. Akrep  Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Akrep Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Akrep Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı Sizlere bu sefer Deste Katina Kartları ile açılım yaptım. Kartların resmini de ekledim. Elbetteki kartların ters ve düz gelmesi bu kartta da önemli. Nasıl açıldıysa o şekilde yorum yaptım bende Gamhat (Elmasın Beyi): (ters açıldı) Aşk için yaptığın tercihe dikkat et. Seni üzebilir. Kendine çok güveniyor. İhtirasları var. Ve bu durum sana zarar...
  5. Balık  Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Balık Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Balık Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı Sizlere bu sefer Deste Katina Kartları ile açılım yaptım. Kartların resmini de ekledim. Elbetteki kartların ters ve düz gelmesi bu kartta da önemli. Nasıl açıldıysa o şekilde yorum yaptım bende Deve Kartı: Ekonomik yönde şuan belki iyi değilsin. Ama sana güzel öneriler gelecek. Bunları değerlendirip refaha çıkman mümkündür. Güzel fırsatlar senin...

Sayfayı Paylaş