gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Boğa Burcunun Olumlu ve Olumsuz Yönleri..

Konu, 'Boğa Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

boğa burcunun zayıf yönleri boğa burcunun huyları burcu huyları iyi yönleri Şifre : Varlıktan hoşlanma, değişmezlik, pratiklik,karalılık amaca bağlılık.

Boğa'ların olumlu huyları : Pratik , güvenilebilir, sabırlı, iş yaşamında uyumlu, dayanma gücü yüksek, değerbilir, lüksü ve iyi yiyecekleri sever, soğukkanlı, kararlı, iradeli,sıcak kalpli,sadık sevecen.

Boğa'ların olumsuz huyları : Haris, tembel, hoşgörüsüz, can sıkıcı, değişmez görüşlü,esneklikten yoksun, inatçı, kinci, obur.

Boğa Burcunun Olumlu ve Olumsuz Yönleri.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boğa Burcu ve Sağlığı

Boğa Burcu ve Sağlığı

Boğaz, boyun ve ense bölgesi hassastır. Troid bezi, yutak, ses telleri, bademcikler, kulaklarla ilgili sağlık sorunları sık görülür. Kilo almaya meyillidir. Kilo ile ilgili, diyabetik rahatsızlıklar, tansiyon, astım, soğuk algınlığı, anjin, hassas organlarla ilgili iltihaplanmalar olabilir. Aşırı yemek vücudun hastalıklara karşı savunma sistemini bozabilir. Akrep burcundan gelen zıt...
  2. Burçların olumlu ve olumsuz yönleri...

Burçların olumlu ve olumsuz yönleri...

yengeç erkeğinin olumsuz yönleri terazi burcu erkeğinin olumsuz yönleri balık özellikleri ikizler özellikleri yengeç burcu KoÇ-->21 mart-20 nisan Şifre: Etkinlik, atılganlık, kendine aşırı güven ve acelecilik. Koç'ların olumlu huyları : Serüvenci atılımcı, cesur, çok enerjik, özgürlüğüne düşkün, yaklaşımlarında dolambaçsız. Koç'ların olumsuz huyları :Bencil , kendini ön planda tutan...
  3. Boğa burcu ve sağlık

Boğa burcu ve sağlık

Boğa burcu ense ve boğaz bölgesini yönetir. Bu nedenle Boğalar soğuk algınlığı ve anjine çabuk yakalanırlar. Boğa insanları çok troid sağladıklarından çabuk kilo alırlar. Şişmanlık onlar için bir sorun olabilir. Boğa burcu Yükselen kişilerin fiziksel yapıları: Bu burcun belirgin özellikleri kısa boy, tombul yüz, şişkin gözler, kalın boyun, büyük burun ve ağız, esmer ten, geniş omuzlar,...
  4. Olumlu ve olumsuz aile tutumları

Olumlu ve olumsuz aile tutumları

olumlu iletişim diyalogları olumlu tutum ve davranışlar olumsuz iletişim diyalogları iletişimde tutum ve davranışlar olumsuz Yarına çocuk yetiştirmek zordur.Çocuğumuzu yetiştirirken aile içi tutumlarımıza dikkat etmeliyiz. Aile içi olumlu ve olumsuz tutumları şöyle sıralayabiliriz. Olumsuz aile tutumları: 1. Aşırı sevgi ve gevşek eğitim: Bu tutumu gösteren ailelerde sevgi, çocuğa...
  5. olumlu olumsuz davranışlar hakkında

olumlu olumsuz davranışlar hakkında

olumlu olumsuz tutum ve davranışlar acil

Sayfayı Paylaş