gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Boğa sakinleşti oturabilirsiniz

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Boğa koltuk modeli Farklı koltuklar
    Eğer berjer koltuk modelelrini beğeniyorsanız bu farklı tasarım koltuğuda beğenebilirsiniz. Boğa koltuk modeli misasfirlerinizi çok şaşırtacak. Çocuklarınız ise bu koltuk ile çok eğlenceli vakitler geçirecek.

Boğa sakinleşti oturabilirsiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boğa

Boğa

Rüyada kızgın bir boğa görmek, kötü bir olayla karşılaşılacağına işarettir. Boğa güreşi olumlu yönde bazı değişikliklerin olacağının habercisidir.Rüyada kızgın bir boğa görmek, kötü bir olayla karşılaşılacağına işarettir. Kizgin bir boga görmek, yakinda basiniza kötü bir is gelecegine isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada boga görmek güçlü insanlar arasinda yasamaga isaret eder. Kısa...
  2. Emrah’ tan şok itiraf  nikah masasına oturabilirim

Emrah’ tan şok itiraf nikah masasına oturabilirim

Şarkıcı Emrah’ tan şok itiraf... ”Çok yakında nikah masasına oturabilirim" Ünlü şarkıcı, "Hayatımda elbette biri var. Genç ve sağlıklı bir erkeğim yani, olmaması tuhaf... Hatta, çok yakında nikah masasına oturabilirim. Kır düğünleri çok güzel olur mesela" dedi. Yeni albümün ’Yelpaze’ hayırlı olsun. Çeyrek asırlık sanat hayatındaki bu son albümünün farklılığından söz eder...
  3. Ben Boğa Sevgilim Boğa

Ben Boğa Sevgilim Boğa

Boğa burçları çok sadıktır ve aşkları ömür boyu sürebilir. Sahiplenicidirler ve aynı şekilde güvenebilecekleri bir eşe çok değer verirler. Bu ilişkide aldatma olmayacak ve birbirinize çok saygı duyacaksınız. Boğalar başbaşa olmayı, sevgilerini göstermeyi severler. İkiniz de erotik ve duyarlısınızdır. Fiziksel olarak da uyumlusunuz. Venüs tarafından yönetilen Boğa insanı güzelliklere...
  4. Kerevizle sakinleşin

Kerevizle sakinleşin

kereviz KEREVİZ SEVMEM DE YEMEM DE DEYİP BENİM GİBİ KESTİRİP ATMAYIN BENDE YEMEM SEVMEM AMA ASIRI STRASLİ VE SİNİRLİ Bİ YAPIM VAR BANA YARIYORMUŞ SAKINLESTİRİCİ ETKİSİ VARMIŞ BAKALIM SİZEDE YARIYOR MU? Kereviz biraz otsu ve buruk tadı olan bir sebzedir. Kokusu bazılarını rahatsız eder. Pişirilerek hazırlandığında kokusu biraz daha az olur. Kokusundan faydalanmak için,...
  5. 2012 Boğa

2012 Boğa

Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs) Paranızı daha iyi yönetmeye başlamalısınız 2012’ye genel bakış Geçtiğimiz yıl aniden meydana gelen konuların bir ölçüde huzurunuzu kaçırmış olabileceğini unutmadan, bu yıl gündeme gelecek gelişmelerin size kritik değerlendirmeler getireceğini söylemeliyiz. Özellikle 5 Ekim 2012 tarihinde karşıt burcunuz Akrep’e ilerleyecek olan Satürn her bakımdan...

Sayfayı Paylaş