gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

boğalara dıkkat

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

boğalara dıkkat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu şarkı sozlerıne dıkkat

bu şarkı sozlerıne dıkkat

yanlış duymadınız arkadaşlar şarkıymış aşkım minik kraliçem seni çok seviyorum bende benimle benimle benimle evlenirmisin hıı ne diyosun sen lan ohaaa hayır olamaz asla neden? içip içip döversin yuh kızım ben alkol kullanmamki döversemde adam değilim inanamamki hayki yalancımıyım ben sanki lan sen kahveden çıkmazsın okey tavla bilmem öğrenirsem senle oynarım yok aman dur orda kalsın...
  2. Gerçek Bir Boğamısınız?

Gerçek Bir Boğamısınız?

Boğa burcuysanız yani güneş Boğa burcundayken doğduysanız, bu test sorularına cevap vererek gerçek bir Boğa olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Yükselen burcunuz Boğa ise bu testi siz de yapmalısınız. 1- Dünya nimetlerinden en çok sizin zevk aldığınız doğru mu? 2- Hayatın sırlarıyla çok ilgilenir misiniz? 3- Fazla yiyip içmesini en çok sevenler sizin burcunuzun insanları mıdır? 4- Evinizde...
  3. kabuklara dıkkat

kabuklara dıkkat

Gıdaların kabuğundaki kimyasallara dikkat Kimyasal ilaçların baklagillerin ve meyvelerin kabuk kısmında yoğun bulunabildiği, bu nedenle kuru baklagillerin bekletme sularının mutlaka dökülmesi, meyvelerin ise kabuklarının soyularak yenmesi önerildi. - Türkiye Diyetisyenler Derneği Başkanı Prof. Dr. Yasemin Beyhan, gıdaların vitamin değerlerinin azalmaması ve kalitelerinin korunabilmesi...
  4. Azgın boğaya alkış..

Azgın boğaya alkış..

İşte insan hayvan farketmiyor... Erkek her yerde erkek ve erkekliğini sergiliyor.. :piha: Kızı çaktırmadan soydu... Bütün erkeklerin gözdesi oldu..
  5. Boğalar neden kırmızı rengine duyarlıdır

Boğalar neden kırmızı rengine duyarlıdır

Arkadaşlar biliyorsunuz ki boğaların kırmızıya koşması reklamlara bile konu oldu bakın nedenmiş... Aslında kırmızı renk hiçbir boğayı kızdırmaz. Çünkü boğalar renk körüdür ve kırmızıyı diğer renklerden ayırt edemezler. Boğa güreşinde matador boğayı eline aldığı şapkasını şalını sallayarak kızdırır. Boğanın kırmızı şala saldırdığı inancı yanlıştır. İspanya'da boğaların kırmızı renge...

Sayfayı Paylaş