gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Boğazda Teknede Düğün Organizasyonları

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Nikahta imzalar atılıp hayatlar birleştirildikten sonra bu mutlu günü kutlamak adına düzenlenen düğün organizasyonları içinde son yıllarda en çok tercih edilenin boğazda tekne düğünleri organizasyonunun olduğu görülmektedir. Çiftlerin artık düğün eğlenceleri için tekne ve yatları tercih etmelerinin çok geçerli nedenleri var. Kısa özetlemek gerekirse; Artık demode hale gelmiş lüks mekanlar ve otellerde gerçekleştirilen düğün organizasyonlarına ödeyecekleri ücretin çok daha az bir miktarı ile çok daha kaliteli ve eğlenceli bir düğün ortamını elde edebiliyor olmalarıdır. [​IMG]
    İstanbul boğazında teknelerde gerçekleştirilen düğün organizasyonları ile insanlar hem organizasyon süresince boğazda tekne gezisi yaparak İstanbul'u denizden yeniden keşfetmiş oluyorlar, hem de yemekli, yemeksiz ya da kokteyl menülerle, alkollü ve alkolsüz gibi farklı seçeneklerle eğlencenin zirvesine çıkıyorlar. Kıyıda görmek isteyeceğiniz tüm yerleri; eğlence mekanları, tarihi eserler, yalılar, hisarlar, köprüler vb. değişik açılardan görme şansına sahip oluyorlar.

Teknede düğün organizasyonlarında müzik için tekne ve yatların tümün ses sistemi bulunmaktadır. Arzu ederseniz kendi dinlemek istediğiniz şarkıları CD olarak yanınızda getirebilirsiniz. Talep etmeniz halinde düğün organizasyonunuza özel olarak canlı müzik (fasıl vb.) ekipleri de organize edilebilir.

Boğazda teknede düğün organizasyonu yapan firmalar içinde senelerdir gerçekleştirdiği kusursuz düğün organizasyonları ile sektörde lider konuma gelen WebTeknesi boğaz turu organizasyon firmasını sizlere gönül rahatlığı ile tavsiye edebiliriz. Personel kalitesi ve müşterilerinden aldığı her türlü talebe sınır tanımadan karşılık veren hizmet anlayışı ile sizlere hayalinizdeki düğünü yaşatabilecek belki de tek organizasyon firmasını olduğunu söyleyebiliriz. Firmanın düğün organizasyonlarında kullandığı özel tekne ve yatların güncel fotoğraflarını görmek için web sitelerindeki tekneler ve yatlar sayfalarına göz gezdirmeniz yeterlidir.

Teknede düğün organizasyonu süresince tekne ve yatların İstanbul boğazında takip edecekleri boğaz turu güzergahının resmini görmek isterseniz firmanın web sitesindeki güzergah isimli sayfaya göz gezdirebilirsiniz. Güzergahı burada kısaca özetlemek gerekirse; Avrupa yakasında Yeniköy-Beşiktaş, Anadolu yakasında da Beykoz-Üsküdar güzergahları arasıdır.

Teknede düğün fiyatları sabit değildir. Fiyatı belirleyen faktörleri sıralamamız gerekirse;

- Düğün organizasyonuna katılacak olan davetli sayısı
    - Düğün organizasyonunun yapılacağı gün
    - Tekne/Yat ve menü tercihleri
    - Ekstra talepler (canlı müzik, oryantal, DJ vb.)'dir.

Teknede düğün organizasyonları hakkında her türlü detay bilgisine ulaşmak ve rezervasyon yaptırabilmek için firma iletişim ve rezervasyon bilgilerini kullanarak WebTeknesi ile direkt bağlantı kurmanız gerekmektedir.

İletişim ve rezervasyon;
    E-Mail : [email protected]
    GSM : 0507 312 312 0

Son düzenleme: 17 Temmuz 2014
    BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Şimdiki evlenecek olan çiftler çok şanslı.Ne güzel doyumsuz manzara karşısında ,teknede düğün.2013 'ün trendleri arasında teknede yapılan düğünler.Ne diyelim.Allah tüm isteyene nasip etsin :)

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ablamın düğününü teknede yaptık arkadaşlar, şahsen ben herkese tavsiye ediyorum. webteknesini de duymuştum, bence sorun yok

4. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    walla bekar olanlar tercih edebilir ama çok güzel olur bence şimdi çok moda zaten öylede düğün parası veriyorsun böylede.

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

evet ama lüks eğlencelerden daha az para vererek daha çok eğlenebiliyorsunuz, bizde düğünümüzü boğazda yat gezisinde yaptık, yemekler de çok güzeldi eğlence ortamıda.. canlı müzikde çağırmıştık 4 kişik fasıl grubu geldi.. deli gibi eğlenmiştik vallaaa

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

teknede düğün.. gerçekten kulağa hoş geliyor :) denemek lazımmm

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Evli olanlar için öyle bir seçenek zaten malesef bulunmuyor :D

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Önümüzdeki yaz biz de düğünümüzü teknede gerçekleştirmek istiyorum.. bakalım hayırlısı artık

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

4 saatten fazlası bayıyor arkadaşlar, tecrübe konuşuyor :)

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bence de 4 saatten fazla süren tekne düğünlerinde insanın midesi bulanır artık deniz tutar :D

11. sistem adamı

sistem adamı Forum Okuru

gerçekten uygun fiyatlar verilirse bence de uygun gözüküyor.. webteknesi firmasını daha önce de görmüştüm bir çok yerde reklamları var, iyi bir firma anlaşılan..

12. bende bi tekne düğününe katılmıştım, güzeldi yemekler eğlence falan tavsiye edebilirim yani

Boğazda Teknede Düğün Organizasyonları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. düğün organizasyonuna davet

düğün organizasyonuna davet

Beklentilerinizi gerçeğe dönüştüren detaylara önem veren, güler yüz ve yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen organizasyon firmaları kıyasıya yarış halinde. Bembeyaz ve ne yazık ki çok ayrıntılı bir rüya bu. Kendinizi o bitmez tükenmez ayrıntılara kaptırırsanız rüya kolayca kabusa dönüşebilir. Havalar pek de öyle ısınmadı; güneş, içimizi kıpır kıpır edeceğine saklıyor kendini. Fakat...
  2. Boğazım düğüm düğüm çok kötüyüm:(

Boğazım düğüm düğüm çok kötüyüm:(

yengemin ayarini yaptim boğazımda düğüm düğüm boğazım İnanın artık ne diyeceğimi ne yapacağımı bilmez oldum..bu sıpa beni hasta edecek en sonunda:(sabah kahvaltıda sadece 1 yumurtadan omlet yaptım 1 bardak çayla ekmeksiz yedi..öğlende 2 küçük hamur kızartması yedi ve akşam yemegi yemeden yattı:(yatmadan öncede ağlıyodu açıktım diye:(bende vermedim..her yemegimizi burnumuzdan getiriyor..her...
  3. Ağaç tekne

Ağaç tekne

Rüyada görülen agaç tekne dünyaliga ve yolculukla elde edilecek mala, tekne ise vataninda elde edecegi dünyaliga isaret eder. Tekne kadin veya hizmetçidir. Tekne, rüya sahibinin geçinecegi ve rizkin kendisine gelecegi yere delalet eder.
  4. Boğaz

Boğaz

Rüyada nefes borusunu görmek, elçiye, sefire, ölüm ve hayata isaret eder. Bogazindan bir kil yahut bir iplik çiktigini ve onu çektigini, fakat tamamen çikmadigini ve kirilmadigini gören kimsenin ömrü uzun olur. amiri ile düsmanligi devam eder. Bu rüyayi gören tüccar ise ticareti 1yi olur.
  5. Tekne

Tekne

İş, para, başarıdır.Rüyada tekne görmek müjde ile tabir olunur. Rüyanizda gördügünüz tekne bir yakinizin mutluluk haberidir. Tekneyi yikamak, bir dügüne davet edileceginize; tekneyi tamir etmek, damada veya geline büyük bir yardimda bulunacaginiza; bir hamur teknesi görmek rizkinizin bol olacagina; teknede hamur yogurmak ise kazanciniz için baska yollar aradiginiza isa

Sayfayı Paylaş