gebe
  1. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Boğaziçi Masalı - Konser

Konu, 'Konser Haberleri' kısmında '' мάﮒάŁ '' tarafından paylaşıldı.

Meleklerim Şevval Sam'ı sevenler için güzel bir konser olacağa benziyor. [​IMG]

Tarih : 30 Kasım 2010

Saat : 20:30

Yer : Enka Oditoryum

İncilâ Bertuğ’un Boğaziçi Masalı adlı projesi; kültürel ve estetik bilgisi yok olmakta olan Boğaziçi’ni, müzikle ilişkisi olan semtlerine odaklanıp, şarkılar, saz eserleri, tangolar ve edebiyat- fotoğraf- resim gibi far bağlantı kurarak interaktif yollarla dinleyiciye sunuyor.

Solist olarak sahne alacak Şevval Sam ve Bekir Ünlüataer’e Binnaz Çelik (kemençe) , Günay Çelik (kanun) , Emrullah Şengüller (viyolonsel) ve Ceyda Pirali’nin (piyano) eşlik edeceği konser;
    30 Kasım 2010 Salı akşamı saat 20:30’da müzikseverlerle buluşacak.

Alıntıdır

Boğaziçi Masalı - Konser konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boğaziçi Üniversitesi

Boğaziçi Üniversitesi

Tarihçe Robert Koleji bir eğitmen, mucit, teknisyen, mimar ve kurucu olan Dr. Cyrus Hamlin ile tanınmış hayırsever ve zengin bir tüccar olan New York'lu Mr. Christopher Rheinlander Robert tarafından İstanbul, Türkiye'de kurulmuştur. Çok yönlü ve yetenekli bir dahi olan Dr. Cyrus Hamlin, 1839 yılında Türkiye'ye gelmiş ve 1860 yılına kadar erkek öğrencilere seminerler vermiştir. 1856...
  2. Masal

Masal

Çocuğa masal söylediğini görmek onu eğitmeye, görgü ve terbiyesiyle ilgiylenmeye, Büyüklere masal söylemek insanları kandırmaya yahut işi ciddiye almamaya delalet eder.Rüyada masal dinlemek , bazı hayallerin gerçekleşebileceğine işarettir. Masal dinlemek, bazı hayallerin gerçekleşebileceğine yorumlanır. Aslı olmayan haberdir.Rüyada masal dinlemek, bazi hayallerin gerçeklesebilecegine isarettir.
  3. Kargo - Boğazici

Kargo - Boğazici

Hayat Doğuda sessizlik Suskunluk anlamında Batıda ise Değerli bir taş sanki Susmak doğuda Erdem Meziyet anlamında batıda ise Değersiz bir hak gibi Ayır bizi boğaziçi Kutsa beni atlatmadan Gülmek Doğuda utanç Kibir anlamında Batıda ise Doğal bir istek sanki Bilgi Doğuda saygınlık İtibar anlamında Batıda ise Paraya endeksli Ayır bizi boğaziçi Anlat bizi ayırmadan Aci, ağrı ve sonsuz çile...
  4. Boğaziçi Üniversitesi Nerede?, Boğaziçi Üniversitesine Nasıl Gidilir?

Boğaziçi Üniversitesi Nerede?, Boğaziçi Üniversitesine Nasıl Gidilir?

boğaziçi üniversitesine nasıl gidilir boğaziçi üniversitesi nerede üniversitesi nerde nerde aşiyan mezarlığı Boğaziçi üniversitesine gitmek isteyenler ama yolu bilmeyenler için sizlerle bu üniversitenin güzergahını paylaşmak istiyorum Boğaziçi Üniversitesi civarlarında; Aşiyan Mezarlığı ve Aşiyan Müzesi bulunur. Ayrıca Sudan Cumhuriyeti Konsolosluğu, Türkan Şoray İlköğretim Okulu, Ermeni...
  5. ...MaSaL...

...MaSaL...

Masal okumayı severdim küçükken büyüdüm masalların yalan, hayatın acı , dünyanın yavan olduğunu anladım...Bunları anlamamla kocadığımı farkettim :D Aşklarda masallarda yaşanır işte ben işte aşk (: Bir masal;seninle başlayan;sensiz biten... Uyutmuyor;uyuyamıyorum bu masalda; Başımı yaslayacağım dizin; Meğer ne devmişim; Senin...

Sayfayı Paylaş