gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

böğü kağan hangi dini seçmiştir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

böğü kağan hangi dini seçmiştir ve bu dini olumlu etkilenmiştir?

böğü kağan hangi dini seçmiştir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilge Kağan

Bilge Kağan

Bilge Kağan, 683 yılında doğdu. Babası Göktürk Devleti’ni yeniden kuran İlteriş Kutlug Kağan, annesi İlbilge Hatun’dur. 8 yaşında babasını yitiren Bilge, 24 yıl boyunca Göktürk Devleti kağanlığı yapan amcası Kapağan Kağan’ın elinde büyüdü. Bilge Kağan, amcası öldüğünde yerine geçen oğlu İnal’ı devirerek 32 yaşında Göktürk Devleti’nin başına geçti. Devletin yönetimini ele alan Bilge’nin ilk...
  2. converse'm desen desen hangisini seçsem

converse'm desen desen hangisini seçsem

genç yaslı büyük küçük demeden aldı basını gidiyor bir converse fırtınası...rahat ve sportif olması artı avantaj saglıyor ki günlük hayatta hatta gençler için günün her anında geniş bir yer kaplıyor... hergün yenilerine bir yenisi daha ekleniyor ve bu aralar desenlileri ön planda işte onlardan örnekler...
  3. Time dergisi 2011 yılında yılın kişisi olarak kimi seçmiştir

Time dergisi 2011 yılında yılın kişisi olarak kimi seçmiştir

Arkadaşlar Time dergisi 2011 yılında yılın kişisi olarak kimi seçmiştir bilen varmı
  4. 2014 yılında cumhuurbaşkanlığı seçimi hangi tarihte gerçekleşecek?

2014 yılında cumhuurbaşkanlığı seçimi hangi tarihte gerçekleşecek?

Merhaba.Cumhurbaşkanlığı seçimi sanırım 2014 yılında yapılacak.Peki bu seçim hangi tarihte gerçekleşecek ?
  5. Secde ayetleri hangi surelerdir?

Secde ayetleri hangi surelerdir?

Kur'an'daki bir secde âyetini okuyan veya dinleyen müslümanın yapması vacib olan secdedir. Bunlardan herhangi biri, üzerine vacib olan secdeyi yapmazsa günahkar olur. Resulullah (s.a.v) buyuruyor: Ademoğlu secde âyeti okur ve secde ederse şeytan ağlayarak ayrılır ve: "Yazık bana, insanoğlu secdeyle emredildi ve secde etti, mukabilinde ona cennet var. Ben de secdeyle emrolundum ama ben...

Sayfayı Paylaş