Böğürtlen Maskesi

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
Böğürtlen Maskesi
böğürtlen maskesi nedir nasıl yapılır böğürtlen maskesi tarifi hangi cilt tipine uygulanır hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar
Bebek gibi bir cilte mi sahip olmak istiyorsunuz melekler :D:D maske yapmak istiyorsunuz ama maskelerin nasıl kullanıldığını bilmiyormusunuz? Peki formumuzda bulunan Maske Nasıl Kullanılır başlıklı yazımızı hiç incelediniz mi acaba? İncelemediyseniz ben bir göz atın derim çünkü çok işinize yaracayacak melekler :D:D
Hiç böğürtlen maskesi Yaptınız mı? Böğürtlen Maskesi ne işe yarar biliyormusunuz? valla ben hiç denemedim ama sizler için tarifi getirdim. umarım işinize yarar melekler:D:D

bogurtlen-135.jpg

Böğürtlen yağı cilde ve saçlara canlılıkkazandırıyor. Peeling şeklinde baz yağlarla karıştırılıp vücutta da güzellik sağlamak için kullanılıyor. Saç diplerine parmaklarınızla yedirdiğinizde etkili bir saç bakımı sağlıyor…
Maskenin Yapılışı:
5 tane iri böğürtleni ezin. İçine süt koyarak, lapa hale getirin. Gece yatmadan önce tertemiz cilde maske olarak sürün. Uzanın ve hiçbir şey düşünmeden yarım saat dinlenin. Su ile maskenin temizliğini yapıp, uyuyun.
Yağlı ciltlere sahip olanlar ise bu bitkinin yapraklarından da faydalanabilirler.

Geri