gebe
  1. böğürtlenn

böğürtlenn Forum Okuru

böğürtlen siyahı saç rengini deneyenler

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında böğürtlenn tarafından paylaşıldı.

selamlar böğürtlen siyahı saç rengini kullanan ve deneyen varsa nasıl memnunmusunuz kullananlar hangi markanın saç boyası ile saçlarınızı boyadınız

böğürtlen siyahı saç rengini deneyenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Böğürtlen

Böğürtlen

C vitamini deposu ve antioksidan özelliğinden dolayı hücre yaşlanmasını durduran böğürtlen kanı temizliyor, tok tutuyor, hafızayı tazeliyor.Sadece meyvesi değil yaprağı da yararlı uzmana göre. Böğürtlen yaprağından yapılan çay ağız yaraları için birebir.Kurutulmuş yapraklarından yapılan şurubun ise kanı temizleyici etkisi var.Öksürüğe şurup gibi. YAPRAĞINI KAYNATIN...! Sadece meyvesi...
  2. kalın siyah kaşlar,buğday ten,kahverengi göz sizce hangi saç rengi?

kalın siyah kaşlar,buğday ten,kahverengi göz sizce hangi saç rengi?

buğday ten nasıl olur buğday ten siyah kaşa uygun saç rengi siyah kaşa hangi renk saç kahverengi gözlere rengi merhaba buğday tenlitim kahverengi gözlerim siyah kalın kaşlarım. sizce siyah saç ışında hangi renkler olur bana? bıktım artık kendimi bildim bileli mavi siyah yada siyah saçlarım. doğal rengie kömür siyahıydı.
  3. Saç Rengi....

Saç Rengi....

küllü sarı saç renkleri küllü kumral saç renkleri kumral rengi gümüş rengi 9 numara boyası Saclarımın uclarını bu renge boyamak istiyorum ama rengin tam olarak adını bilmiyorum kızlar daha önce boya alırken görmüstüm fakat dediğim gibi numarasını ve Tam olarak Rengin adını hatırlamıyorum bana yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirimmm Sarı ama ne tür sarı olduğunu anlamış değilim :hıms:
  4. Saç Rengi

Saç Rengi

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var. Saçlarım koyu kumraldı. Koleston 12/0 çok açık doğal sarıyla boyadım. Güzel tatlı bir renk oldu. Tabi turunculukta oldu biraz haliyle. Şimdi düzeltip eski halime dönmek istiyorum dün koyu kumral boya aldım palette 6/0. Sizce tutar mı turunculuk filan gider mi boyamalı mıyım ?
  5. saçlarımda siyah boya var evde rengini açabilir miyim?

saçlarımda siyah boya var evde rengini açabilir miyim?

saçlarımda siyah boya var evde rengini açabilir miyim? artık bıktım bu siyahtan yaz gelmeden değişim istiyorum

Sayfayı Paylaş