gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Böğürtlenli Pasta Tarifi Resimli yapışını siz melekelr için burada

Konu, 'Kekler - Pastalar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Resimli Böğürtlenli Pasta Tarifi
    Böğürtlenli Pasta Tarifi

Böğürtlen sever misiniz, bilmiyorum ama ben çok seviyorum ve bu yazımızda da sizlere, çok kolay pasta tarifleri arasına bir yenisini daha koymanız için böğürtlenli pasta tarifi veriyorum Melek'lerim :) Değişik lezzetler isteyenler, işte size resimli böğürtlenli pasta yapılışı :)

Böğürtlenli Pasta İçin Malzemeler:

1 adet hazır pandispanya

1 su bardağı süt

Kreması için;

yarım litre süt

4 yemek kaşığı toz şeker

5 yemek kaşığı un

1 su bardağı krem şanti

yarım kg böğürtlen

Böğürtlenli Pasta Yapılışı:

Pandispanyanın her iki parçasının iç yüzeylerini sütle ıslatın.

Kremasını hazırlarken; Sütün yarısını toz şekerle birlikte tencereye alıp ocağa koyun. Sütün kalanını unla, pürüzsüz bir hale gelene kadar çırpın. Tenceredeki süt ısınmaya başlayınca üzerine, unla çırpılmış sütü katın.Muhallebi kıvamına gelene dek, sürekli karıştırarak pişirin. Soğuduktan sonra üzerine çırpılmış krem şantiyi ekleyip iyice karıştırın.
    Bir miktar kremayı pastanın bir katına sürüp üzerine böğürtlenin yarısını üzerine dizin. diğer pandispanyayı üzerine koyun. kalan kremayı pastanın üzerine ve yanlarına sürün. böğürtlenleri sıralayıp soğuması için pastayı buzluğa koyun.

Böğürtlenli Pasta Tarifi Resimli yapışını siz melekelr için burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayvalı Yaş Pasta Tarifi Resimli yapılışı burada!

Ayvalı Yaş Pasta Tarifi Resimli yapılışı burada!

Ayvalı Yaş Pasta Nasıl Yapılır Ev Yapımı Ayvalı Yaş Pasta Tarifi Daha öncede evde yaş pasta tarifi edinmek isteyen Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, bir çok yaş pasta tarifi sunmuştuk. Şimdi de ev yapımı yaş pasta tarifleri arasına bir yenisini daha katacağınız ayvalı yaş pasta tarifi sunuyoruz kızlar:) Ayva mevsiminde yapabileceğiniz farklı br yaşpasta tarifi. Malzemeler:...
  2. Bisküvili Soğuk Pasta Tarifi Resimli yapılışı burada melekler

Bisküvili Soğuk Pasta Tarifi Resimli yapılışı burada melekler

Bisküvili Soğuk Pasta Tarifi Resimli Bisküvili Soğuk Pasta Tarifi Bu yaz sıcaklarında tüketeceğiniz hafif pasta tarifleri konularımıza bir yenisini daha ekliyor ve sizlere yapımı oldukça pratik ve bir o kadar da lezzetli olan bisküvili soğuk pasta tarifi sunuyoruz Melek'ler.:) Haydi şimdi gelin pratik bisküvili pasta yapılışı hakkında bilgi edinelim:) Pasta İçin Gereken Malzemeler *1...
  3. Dereotlu Peynirli Kek Tarifi Resimli yapılışı sizin için burada

Dereotlu Peynirli Kek Tarifi Resimli yapılışı sizin için burada

Dereotlu Peynirli Kek Tarifi Dereotlu Peynirli Kek Yapılışı Dereotu sever misiniz bilmiyorum ama dereotunun faydalarını bilseniz çok seversiniz:) Ben dereotu ve peyniri birbirine çok yakıştırıyorum ve severekte tüketiyorum. Sizlerede bu yazımızda dereotlu peynirli kek tarifi veriyorum Melek'ler. Dereotlu Peynirli Kek Malzemeleri: 3 yumurta 1 su bardağıi rendelenmis...
  4. Dondurmalı Çikolatalı Pasta Tarifi Resimli yapılışı burada!

Dondurmalı Çikolatalı Pasta Tarifi Resimli yapılışı burada!

Resimli Dondurmalı Çikolatalı Pasta Tarifi Dondurmalı Çikolatalı Pasta Nasıl Yapılır http://www.meleklermekani.com/yemek-tarifleri/213342-evde-dondurma-tarifi.html konumuzdan sonra, şimdi de benim gibi dondurma seven tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için, dondurmalı çikolatalı pasta yapılışı hakkında sizlere bilgiler sunuyoruz Melek'ler. İşte dondurmalı çikolatalı pasta tarifi...
  5. Böğürtlenli Muzlu Nefis Bir Pasta Tarifi

Böğürtlenli Muzlu Nefis Bir Pasta Tarifi

Bu konu muzlu böğürtlenli pasta hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, eğer muzlu lezzetler hoşunuza gidiyorsa böğürtlenle harmanlanmış harika bir pasta tarifi verdiğimiz bu konumuz inanın başınızı döndürecek. Canınız harika bir pasta yemek istiyorsa emin olun bu tarif en iyisi diyoruz ve bu güzel pastanın tarifini sizlerle paylaşıyoruz.. Gerekli Malzemeler...

Sayfayı Paylaş