gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Bohça Almadan Bize Uğrayın

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

nişan bohçası, seçenekleri nelerdir, modelleri, en güzel örnekler, resimleri hakkında bilgiyi buradan bulabilirsiniz

Nişan yapacaksınız ama hala nişan bohçası konusunda tedirginmisiniz, o zman bence bunlara bir göz atın :)

İllede dantel olsun mu ?

Hoş bir modelimiz..

İster boyama yada nakış :)

isterse pullu seçekneklerden yararlanın;

Biraz daha renk katalım olsun diyorsanız bu tam size göre...

bu tarz bohçalar çok yaygın şekilde farklı modelleri ile sizleri bekliyor.

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    [​IMG]kız belenciğim walla pek güzel olmuş kıııı! ellerine sağlık çoook beğendim ohyandan

Bohça Almadan Bize Uğrayın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nişan bohçaları...

nişan bohçaları...

dantel nişan bohçaları dantel nişan bohçası bohçaları boride modelleri bohçası modelleri
  2. Bohça

Bohça

Uzak ve beklenmeyen bir yerden ummadığınız bir misafir gelecek demektir. Dolu bohça zenginlik, bohça kaybetmek sıkıntıların başlaması ve aşk hayatının kötüleşmesine işarettir. Uzak ve beklenmeyen bir yerden ummadığınız bir misafir gelecek demektir. Dolu bohça zenginlik, bohça kaybetmek sıkıntıların başlaması ve aşk hayatının kötüleşmesine işarettir. Rüyada görülen bohça güzel ve süslü ise,...
  3. Bohça dantelleri

Bohça dantelleri

bohça dantelleri
  4. Cildiniz için Manava uğrayın!

Cildiniz için Manava uğrayın!

Manava uğrayın! Sağlıklı bir yaşam için tüketilmesi ve sofralardan eksik edilmemesi gereken sebze ve meyvelerden yapılan cilt maskelerinin ciltleri koruduğu belirtildi. Güzellik uzmanları, sebze ve meyve karışımlarından oluşturdukları cilt maskelerinin cildi yenilediğini ve cilde hayat verdiğini ifade ediyor. İşte uzmanlardan birkaç maske tarifi: Ballı maske: Civan perçemi çiçeği, saf...

Sayfayı Paylaş