gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Bohem gelin saçı modelleri Bohem Ne Demektir

Konu, 'Moda Güncel' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bohem gelin saç modelleri ve bohem ne demektir öncelikle sizlere bunları açıklayarak bir konu oluşturmak istiyorum. Kelime anlamı olarak BOHEM ; Asıl anlamı çingene olan fakat terimleşerek bir hayat tarzının tanımı haline gelmiş sözcük. Bohem kişinin tek kaygısı sanattır, öğrenmektir. Bohem kişi günübirlik yaşar; genel anlamda finansal açıdan sürünme durumundadır. Popüler olamayan sanatçılar isteyerek ya da mecburen bohemdirler. diyor bu sitede

Yani bizim anlayacağımız anlamı ile çingene değil de kendi sanat hayatını yaratmak, kendi stilini, yaratmak ve uygulamak anlamına gelebilir. Şimdi ben dediğimden birşey anlamadım sizlerde anlamadı iseniz geçelim SAÇ MODELLERİNE :)

Bohem Gelin Saçı Modelleri - Gelinlik Modelleri
    Bu konuda sizlere verdiğim tüm resimlerin kaynağı google amcadır arkadaşlarım resimlerin tamamını googlede önüme gelen ve rast gele şekilde alıyorum kullanıyorum. Bilgim dışında bu resim bana aittir diyenler konuya yazsınlar halledelim hemen :)

Bohem Gelin Saçı Modelleri - Gelinlik Modelleri Hemen aşağıda bulunan küçük resimlere tıklayarak ta bu konuya ait olan Bohem Gelinlikler - Bohem Gelin Saçı Modelleri konusunda açtığımız görsel galeriye ulaşabilir ve büyük halde resimleri ve açıklamaları görebilirsiniz.

Bohem Gelin Saçı Modelleri - Gelinlik Modelleri Bohem Gelin Saçı Modelleri - Gelinlik Modelleri Bohem Gelin Saçı Modelleri - Gelinlik Modelleri Bohem Gelin Saçı Modelleri - Gelinlik Modelleri Bohem Gelin Saçı Modelleri - Gelinlik Modelleri Bohem Gelin Saçı Modelleri - Gelinlik Modelleri Bohem Gelin Saçı Modelleri - Gelinlik Modelleri Bohem Gelin Saçı Modelleri - Gelinlik Modelleri Bohem Gelin Saçı Modelleri - Gelinlik Modelleri Bohem Gelin Saçı Modelleri - Gelinlik Modelleri Sizlerin dikkatini çekebilecek olan bazı saç konuları aşağıda listelenmiştir bu konularımızada bakarak yararlanabilirsiniz meleklerim
    Çikolata Karamel Saç rengi büyüsü
    SadmiN tarafından
    Çikolata Karamel Saç Rengi Çikolata karamel karaşımı ünlülerin kullandığı saçlar ve bu saçları tam olarak görünüm seçeneklerini bu yazımda galeri olarak sizlere sunmak istiyorum arkadaşlarım....
    Tesüttür gelin başı modelleri harikalar
    SadmiN tarafından
    Kapalı olan gelin adaylarının olmazsa olmazı olan kapalı şekilde tesettür gelinliğe uygun olarak yapılmış görsel gelin başı galerisi arkadaşlarım.
    Emo saç kesimleri ve renk seçenekleri
    SadmiN tarafından
    Emo Saç kesimleri ve saçlarına uyguladıkları renk kombinasyonları ile ilgili görsel galerimiz.
    Düz Saç Modelleri Hepsi harikalar melekler
    SadmiN tarafından
    Saçları düz olanlar için harika bir şekilde oluşturdum galerimi özellikle de değişik kesimleri seçebilmeniz için biraz fazla resim atmaya özen gösteriyorum. Umarım hoşunuza gider kızlar.
    Ünlülerin kahkül kesimleri ve modelleri
    SadmiN tarafından
    Ünlü kadınların kahkül modelleri ve kesimleri Ünlü kadınların özellikle göz önünde bulunan dünya starlarının tercih ettiği birbirinden güzel kesimli kahkül modellerini bu konumda incelemeye karar...

Bohem gelin saçı modelleri Bohem Ne Demektir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. La Boheme - Featuring Angela Gheorghiu

La Boheme - Featuring Angela Gheorghiu

Albümün detayı Metropolitan Opera sahnelerinde Angela Gheorghiu’nın Mimi karakterini canlandırdığı bir Zeffirelli prodüksiyonu olan “La Boheme”, DVD formatında evinize geliyor
  2. Bohem stilini yansıtan  tasarımlar(Gucci, Roberto Cavalli)

Bohem stilini yansıtan tasarımlar(Gucci, Roberto Cavalli)

bohem Yarını düşünmeden, özgür ve tasasız yaşayanlar için kullanılan Bohem; 1970'li yılları etkisi altına alan özgür bir stil. O yıllarda yarınını düşünmeden yaşayan edebiyat ya da sanat çevresinden kişilerin yaşam tarzını anlatıyor. Moda, her şeyden etkilendiği gibi Bohem stilinden de zaman zaman etkilendi. Bol paça pantolonlar, kat kat etekler, uzun yere kadar desenli...
  3. Bohem

Bohem

Yine oldukça değişik bir kelime.... işte anlamı... Bohem kelime anlamı: Yarınını düşünmeden günü gününe tasasız, derbeder bir yaşayışı olan edebiyat ve sanat çevresinden (kimse veya topluluk)
  4. Bohem Tarz Dedikleri Nedir Bilginiz Var mı Melekler ?

Bohem Tarz Dedikleri Nedir Bilginiz Var mı Melekler ?

bohem tarz ne demek bohem tarz anlamı Sevgili melekler, bohem stili yarını düşünmeden özgür ruhlu ve tasasız bir yaşam anlayışına sahip kişilerin tarzı olarak özetlenebilir. 1970li yıllarda yaşayan edebiyat ve sanat çevresinden kişilerin stilleri olarak da tarif edebileceğimiz bohem tarz, elbette ki öncelikle modayı etkiledi. 2005 yaz sezonunda, Sienna Miller ’ın Bohem stilini yansıtan...
  5. Evde Kendinize Süper Bohem Saç Tokası Yapın...

Evde Kendinize Süper Bohem Saç Tokası Yapın...

Bohem Saç Tokası Yapımı Evde Bohem Saç Tokası Yapımı Alın size evde bir uğraş daha ...Hanımların büyük tutkuları saç tokalar...Evde şimdide toka yapımına varmısınız...İşte bohem saç tokası yapımı resim resim acıklayıcı adımlarla anlatıldı...İşte detaylar.... Kendin yap: Süper bohem saç tokası Bu yıl baştan aşağı tüm kıyafetlerde bohem bir esintisi var. Siz de kendi yaptığınız...

Sayfayı Paylaş