gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

boksör Maraz

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

maraz dövüşü maraz alinin dövüşü ali dövüşürken ali canavar orhan canavar Adanalı dizisinin sevilen karakteri Maraz Ali dizide yumruklarını çoğu zaman konuşturuyor........
    MARAZ ALİ KİCKBOKS DERSİ ALIYOR
    ATV'DE YAYINLANAN 'ADANALI' DİZİSİNDEKİ ROLÜ İÇİN KİCKBOKS YAPMAYA BAŞLAYAN MEHMET AKİF ALAKURT GERÇEK ŞAMPİYONLARLA KAMERA KARŞISINA GEÇİYOR..

atv'nin sevilen dizisi 'Adanalı'da kickboks fırtınası esiyor. Maraz Ali karakterini canlandıran Mehmet Akif Alakurt son haftalarda dövüş sahnelerindeki başarılı performansıyla dikkat çekiyor.

KUM TORBAM VAR
    Maraz Ali karakterini canlandıran Mehmet Akif Alakurt'la beraber kamera karşısına geçen Serkan Yavuz ve Orhan Doğan gerçekte de kickboks şampiyonları. Apaçi lakaplı Serkan Yavuz Dünya A1 Kickboks Şampiyonası'nda 75 kiloda dünya şampiyonu. Canavar Orhan karakterini canlandıran Orhan Doğan'ın ise 2006 Wako Kickboks Dünya Şampiyonluğu bulunuyor. Alakurt '15-16 yaşlarımda bir yıllık bir eğitim almıştım. Şimdi de Apaçi Serkan'la antrenman yapıyorum. Bunun dışında evde bir kum torbam var boş zamanlarımda onunla çalışıyorum' dedi.

boksör Maraz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İyilikten maraz doğarmış doğdu!

İyilikten maraz doğarmış doğdu!

Atalardan kalma bir söz olan "İylikten maraz doğarmış" Osmaniye'de gerçek oldu. İyiliksever bir pastane sahibi, hamile kadınlara bedava ikramda bulunmaya başlayınca, gerçek hamilelerden çok, karnına yastık koyup gelenler oldu. Pastane sahibi de önlem almak zorunda kaldı. Osmaniye'de, hamile kadınlara bedava ikramda bulunan bir pastane işletmecisi, karnına yastık bağlayanların sayısı...
  2. Mustafa Sandalın Dedesi Maraza Çıkartmış

Mustafa Sandalın Dedesi Maraza Çıkartmış

MUSTAFA SANDAL'IN MÜZİSYEN OLAN, HATTA GEÇEN YIL TORUNUYLA BİRLİKTE KONSERLERE ÇIKAN DEDESİ HÜSEYİN İLERİ'NİN BİRKAÇ GÜN ÖNCE NEW YORK UÇAĞINDA OLAY ÇIKARDIĞINI DUYDUM. Uçakta olan bir arkadaşımın anlattığına göre, kızıyla birlikte New York'tan dönen İleri, yan koltukta oturan ve bir TV kanalının üst düzey yöneticisi olan kadınla tartışmış. Tartışma büyümüş ve bir anda ortalık karışmış. Olay...
  3. Mehmet Akif Alakurt namı diğer Maraz Ali

Mehmet Akif Alakurt namı diğer Maraz Ali

Adanalı dizisinin Maraz Alisi Mehmet Akif Alakurt hayranları için kendisinin resimlerini bu konumuz da paylaşıyoruz.
  4. Merhametten Maraz Doğar Atasözünün Anlamı

Merhametten Maraz Doğar Atasözünün Anlamı

Kızlar Merhametten Maraz Doğar Atasözünün Anlamı nedir acaba
  5. Merhametten Maraz Doğar Atasözünün Sözlük Anlamı Nedir

Merhametten Maraz Doğar Atasözünün Sözlük Anlamı Nedir

Merhametten Maraz Doğar Atasözünün Anlamı Nedir Merhametten Maraz Doğar Atasözünün Sözlük Anlamı Nedir Merhaba Melek'ler, günlük hayatta sıkça kullandığımız ya da duyduğumuz Merhametten Maraz Doğar Atasözünün anlamı nedir diyenler için bu sayfamızda Merhametten Maraz Doğar Atasözünün anlamı hakkında bilgiler aktarıyoruz. Bir kimsenin karşılaştığı kötü durum karşısında üzüntü duyar ve o...

Sayfayı Paylaş