gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bol Gazlı Belediye Başkanlığı Toplantısı :)))

Konu, 'Komik Videolar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

komik videolar komik video izle

Sevgili melekler, ABD'de bir belediye başkanlığı toplantısındayız. Herkes büyük bir ciddiyet içinde işine devam etmeye çalışırken mikrofonlardan yankılanan yellenme sesi, toplantının tüm havasını bozuyor. Tabi videodan gazı kimin kaçırdığını anlamak imkansız ama yakın çekimde görülen bayan görevliden de şüphelenmedim değil hahaha

smiley ve tuqqce bunu beğendi.
  2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Igrenccccc koku bana kadar geldi sanki hahaha

smiley bunu beğendi.
  3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha cok komik bence o sirada oturanlardan birisi ama hangisi.. kadin degildir titanim kadin konusurken tekrar gaz cikartiyor biri.. ya ilki kacti desek ikinciyi nasil yapti hahaha

Bol Gazlı Belediye Başkanlığı Toplantısı :))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bolu

Bolu

BOLU GENEL BİLGİLER Yüzölçümü: 11.051 km² Nüfus: 380.543 (1990) İl Trafik No: 14 Yeşil ve mavinin kucaklaştığı, birlikte uyuyup uyandığı, rüzg226;rın başı dumanlı dağlarda efsanelerin en dramatiklerinden birini h226;l226; fısıldadığı, binlerce yıldır bir çok uygarlığın filizlenip boy attığı ve meyvelerini bıraktığı şehirdir Bolu. Bolu'nun, tabiat, insan ve tarihin el ele verip...
  2. Belediye Baksın :)

Belediye Baksın :)

- aşkım baksana bana + ne var hatice? - aşkım ağlarım ama + ulan noldu gene ya? - aşkım baksana bana + sana belediye baksın - çok komik - aşkım versene bana + çok beklersin selim - aşkım ağlarım ama + geber - aşkım baksana bana aşkım + belediye baksın maaş baqlasın + aşkım baksana bana - bu ara ihtiyacım war sana + aşkım ağlarım ama - iltifat ettim manyak karı.. +...
  3. Suretıl beled

Suretıl beled

Rüyada Beled süresini veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; yetimleri terbiye etmeye, yoksullari doyurmaya, merhametli ve sefkatli olmaya isarettir.
  4. Başkanlık sistemi..

Başkanlık sistemi..

Yasama yetkisi “kongre” denilen organdadır.Yürütme yetkisi ise başkana aittir.Başkan, “yasama organı” kongreyi feshedemez aynı şekilde kongrede başkanı feshedemez.Sadece başkanın ağır bir suç işlemesiyle başkan feshedilebilir(impeechment) Başkan halk tarafından seçilir(oylama ile yada dolaylı olarak halkın seçiciler kurulunu seçmesi ve bu kurulun da başkanı seçmesi gibi).Aynı zamanda halk...
  5. okul başkanlığı

okul başkanlığı

ya ben okul başkanı olmak istiyorum 7.sınıftayım ama 8.sınıflar çok gıcıklar hiçbirinide sevmiyorum başkanlık benim hakkım farkında değiler onların işleri güçleri hava atmak

Sayfayı Paylaş