gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Bol Paça Pantolon Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

bol paça, pantolon, 2011 yazlık, sezon modelleri, kot pantolon, keten pantolon modellerini burada bulabilirsiniz

Bol paçayı bu sezon her birey tercih ediyor. Hem yazın sıcaklarından bunalanlara ferahlık verirken, tene yapışmaması sayesinde rahatlık verirken diğer yandan ise harika bir görünüm oluşturuyor. Ayakkabı ve bir bluzla onbın ettıgınız taktırde tüm dikkatleri üstünüze çekebilirsiniz.

EnCey bunu beğendi.
  2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Pek sevmiyorum bol paçalı pantolon ama güzel modeller var aralarında...

3. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Ama artık bende istiyorum bol paça pantln:D:D

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ben 3 tane aldım:D Biri lacivert diğeri krem, bir diğeri ise kot mawi gibi güzel bir tonda :D:D:D ölee yani :)

Bol Paça Pantolon Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dar paça pantolonlar pantolon modelleri

Dar paça pantolonlar pantolon modelleri

Dar paça pantolonlar dar paça dar paça pantolon pantolonlar pantolon fiyatları renkli pantolonlar Sizlerde dar paça kot pantolanları seviyor olabilirsiniz arkadaşlarım. Alacağınız kot pantolonu için kafanızdaki modeli birazcık olsun yansıtması adına modellerimizi ekliyoruz. Hadi bakalım. :)
  2. Bol paça Pantololar Geri Döndüüüüüüüüüüüüüüü

Bol paça Pantololar Geri Döndüüüüüüüüüüüüüüü

bol paça pantolonlar, resimleri, modelleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Yaz nedeniyle pantolonlarımızın paçaları daha özgür ve uçuşan efektlere sahip. Çünkü kumaşlar da hafifledi. benimde var ve çok rahattt giyiyorum melekler :D:D Bu sezon, genişleyen pantolonlarda pililer de oldukça fazla. Bu ve bunun gibi detaylar sayesinde, pantolonlarımızın üzerine düz beyaz...
  3. Bol paça pantolon modası yeni

Bol paça pantolon modası yeni

bol paça pantolon modası bol paça pantolon modelleri 2012 trendleri burada arkadaşlar. Yıllar önce moda olan bol paça pantolon modelleri bir kaç sezondur yılın trendleri arasında yer alıyor Melek'lerim. Yaz modası trendlerinde şık bir spor ayakkabı modeliyle yada parmak arası terlikle ve zevke göre değişen bir babet ayakkabı modelleri ile kombinlenen ispanyol paça pantolon modelleri kış...
  4. Dar Paça Pantolon Modelleri 2014 Modası

Dar Paça Pantolon Modelleri 2014 Modası

dar paça pantolonlar, dar paça pantolon modelleri, 2014 dar paça pantolon Sevgili melekler, günümüz modasının en popüler parçalarından biri olan dar paça pantolonlar, özellikle yüksek yopuklu ayakkabılarla kombinlenerek şık bir görüntüye kavuşmamızı sağlıyorlar. Abiye ya da günlük her ortam için biçilmiş kaftan olan dar paça pantolonları özellikle zayıf bayanların tercih etmeleri...
  5. Senenin trendi bol paça pantolon kombinleri

Senenin trendi bol paça pantolon kombinleri

Moda dünyası zaman zaman nostaljiden esinlenerek bir dönem oldukça trend olan ve moda dünyasına damgasını vuran parçaları tekrar gündeme getirerek yeni versiyonlar halin de tasarlayarak piyasaya sürüyorlar. Bunlardan biri de bol paça pantolon modelleri oluyor... Bir süre önce bol paça pantolon modelleri giyim dünyasın da yerini alarak farklı renk ve modelleri ile bayanlara sunulmuştu. Yüksek...

Sayfayı Paylaş