gebe
  1. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

bol vitaminli 1 yaş çorbamız

Konu, '* Bebeklere Özel Menü' kısmında jnevin tarafından paylaşıldı.

vitaminli bebek çorbaları 1 yaş çorbaları 1 yaş bebek çorbası ben bebişime bayadan beri bunu yapıyorum sizlede paylaşmak istedim 1 kilo ıspanak
    1 kilo brokoli
    5 tane patates
    5 tane havuç
    3 tane kabak
    4 tane enginar
    yarım tavuk göğüsü
    yarım kilo kıyma
    1 su bardağı prinç
    1 su bardağı irmik
    1 su bardağı bulgur
    250 gram tereyağı
    bunları temizliyom doğruyom bir tutam şekilde buz dolabı poşetlerine koyuyorum ve hepsi 2 pişirmelik şekilde oluyo 2 gün yediriyom sebzelerin taze olması önemli birde mevsiminde hangisi daha tazeyse onlada yapabilirsiniz hem lezzetli hem sağlıklı hemde pratik oluyo gerçi arkadaşlar ban yalvarıyo bunları yedirme diye kızım çok enerjik şimdiden bebişlere afiyet ve şifa olsun

bol vitaminli 1 yaş çorbamız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebekler İçin Vitaminli Çorba

Bebekler İçin Vitaminli Çorba

çocuk çorbaları vitaminli çorbalar bebekler için kemik suyu çorbası bebeklerin sevdiği çorbalar vitaminli bebek çorbaları Kullanılacak Malzemeler 1 BARDAK KAYNATILMIŞ KEMİK SUYU 1 KÜÇÜK PATATES 1 KÜÇÜK HAVUÇ YARIM ENGİNAR 1/4 KEREVİZ 5-6 DAL MAYDANOZ (SAPLARI İLE) 5-6 DAL DEREOTU (SAPLARI İLE) 1 TATLI KAŞIĞI ZEYTİNYAĞI 1 BARDAK ILIK SU 1 YEMEK KAŞIĞI PİRİNÇ YADA BULGUR 1 TATLI KAŞIĞI İRMİK...
  2. grup hepsi 1 17. bolum ozeti

grup hepsi 1 17. bolum ozeti

Korkutu bir anda karşısında bulan Yasemin,ne diyeceğini şaşırır.Korkut,Yaseminle çok açık konuşur:İkisi de hislerinden daha fazla kaçamayacaklarını fark ederler. Mert,Gülçinle arasını düzeltmek için konuşmaya çalışır ama Gülçin,Mertin bütün çabalarını reddeder.Mert,bunalıma girmeye başlar. Muratın,asistanlık yapması Cemreyi zor duruma sokarken,Alev de Emreyi dolduruşa getirir.Cemreden uzak...
  3. Hepsi 1 15.bolum konusu / ozeti

Hepsi 1 15.bolum konusu / ozeti

Cemre, Murat’ın kavga etmesinden kendisini sorumlu tutar. Kızlar, Cemre için endişelenmektedir. Cemre’ye yardım etmeye çalışırlar ama Cemre içine kapanır. Bu arada Gülçin de, kavgadan dolayı Mert’i suçlamakta, Mert’in, Emre’yi dolduruşa getirdiğine inanmaktadır.Korkut’a yaptıklarından pişmanlık duyan Yasemin, Korkut’un mutsuz olacağını düşünmekte ve üzülmektedir. Sonunda, Korkut’la konuşmaya...
  4. Hepsi 1 14.bolum ozeti / konusu

Hepsi 1 14.bolum ozeti / konusu

“Kıskançlık Aşktan Doğar; Ama Aşkı Öldürür!” Beklemediği bir anda Gözde’yi karşısında bulan Yasemin, ne yapacağını bilemez ve kafası karışır. Kızlar, Yasemin’e yardım etmeye ve gerçek duygularını ortaya çıkartmaya çalışsa da Yasemin, duygularını bastırmaya devam eder. Aradığı desteği bulamayan Murat, Gülçin’le konuşmaya karar verir. Gülçin, Murat’a yardım edemeyeceğini söyler, fakat bu...
  5. Bugün 1 yaşındayım =))

Bugün 1 yaşındayım =))

Bugün 1 yaşındayım =)) :salıncak: daha tazecik bir meleğim diyemiyicem artık 1 yılı devirdim :D son zamanlarda pek meleklerin arasına karışamasamda bende sonuçta cici bir melişim :D :D Hadi beni ŞımartıN :kucu: :dil::dil:

Sayfayı Paylaş