gebe
  1. menevse

menevse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bolero modelleri benim bolerom

Konu, 'Bolero Modelleri' kısmında menevse tarafından paylaşıldı.

Bolero buda benim yaptığım bolero

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Bolero
    çok hoşmuş ellerine sağlık canım paylaşımın için tşkler + 100 rep helal olsun sana :D

Bolero modelleri benim bolerom konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bolerolar!!!

bolerolar!!!

Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( %1$sx%2$s ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( %1$sx%2$s ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
  2. Bolero

Bolero

MALZEMELER 2 Yumak Yeşil Nako Angora Şiş No 4 YAPILIŞI 130 ilmek başlanır.3 ters 3 yüz 50 cm. örülür. İkiye katlanıp dikine 3 er cm dikilir.Çevresine örümcek motif yapılır. Kolları için de aşağıya daraltarak örümcek kol yapılır.
  3. Kot Bolero modelleri jean bolerolar

Kot Bolero modelleri jean bolerolar

kot bolero kot bolero modelleri bolerolar çepken modelleri yapımı Merhabalar meleklerim bir yerde gördüm paylaşmak istedim. Şimdi sizlere Kot ve jeans tan yapılmış bolero modellerini veriyoruz araştırdık isterseniz en alttaki linkten bakabilir ve satın da alabilirsiniz. KOT BOLERO RESİMLERİ BURADAN SATIN ALABİLİRSİNİZ.
  4. Boncuklu Bolero Modeli Yapılışı

Boncuklu Bolero Modeli Yapılışı

boncuk motifleri boncuk modelleri ve yapılışları boncuklu bolero modelleri boncuklu bolero işi Gündüz sıcak akşam serin havalar tam boler giymenin zamanı...Becerikli ellerinden her iş gelen meleklerim için çok şık boncuklu bir bolero modeli... Yapılışını veriyorum kızlar :örgü: Malzeme: Kum boncuk Boru boncuk, boncuk iğnesi, naylon ip YAPILIŞI Motif: 1sıra: 12 adet kum boncuğu ipe alıp...

Sayfayı Paylaş