gebe
  1. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

Bolerolu Abiye Elbiseler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında zaga tarafından paylaşıldı.

bolerolu abiye kıyafetler bolerolu abiyeler abiye elbise modelleri nişanlıklar Bolero modelleri, farklı giyim örneklerin de yıllardır karşımıza çıkıyor. Her sene farklı renk ve tasarımlar ile bayanlara sunulan bolero modelleri, abiye elbise modellerinin de oldukça aranılan tasarımları arasın da yer alıyor.
    Sizler için bu konumuz da en yeni bolerolu abiye elbise modellerinden seçtiğimiz örnekleri paylaşıyoruz.
    Fazla dekolteli bir abiye tercih etmek istemeyenlerin rağbet ettiği bolerolu abiye örnekleri özellikle kış aylarının özel günlerinde de çok kullanışlı modeller arasın da yer alıyor.

Abiye elbise modelinizin rengi ve kumaşı ile takım olarak satın alabileceğiniz gibi bunun yanın da abiye elbisenize uygun temin ettiğiniz bolero modeli ile abiyenizi kombinleyebilirsiniz.

2015-Bolerolu-Abiye-Elbiseler.jpg 2016-Bolerolu-Abiye-Elbiseler.jpg 199339ef1b992ac8770dc0af7e1a0ce9_1269567391.jpg 1501779_10152350960904628_489200440_n.jpg bolerolu-abiye-modelleri-6-7022.jpg bolerolu-abiye-modelleri-gvzbcom1.jpg orta-yaş-abiye-elbise-modelleri.jpg v75v8n.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 11 Ekim 2016
  2. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    hepside birbirnden güzel canım ama ençok bunu beğendimm:)

teşekkürler

3. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    en üstteki muhteşem ötesi harika walla emeğine sağlık canım...

4. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    çok hoşlar emeğine sağlık ben bunu beğendim :)

5. prensesim

prensesim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bence harika ve şıklar ve ben en çok bunu beyendim

6. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

bolerolu abiye modelleri

hepsi güzel de beğenmekle olmuyor... satın almak istiyorum... mümkün mü acaba...

7. Misafir Melek

ya ben bunu satın almak istiyorum nasıl alıcam bilen biri varsa lütfen yardımcı olsun

8. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0

9. Misafir Melek

çok güzell

bu abiye nerede satılıyor acaba

ccaannaann bunu beğendi.
  10. dük

dük Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok acillll

bu elbiseleri nerden satın alabilirim çok acil lazım nolur yardım edin:grev:

11. dük

dük Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar çok acil ya nrden bulabilirim bu elbiseleri

12. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Aaa harikaymış :)

13. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    fusya gibi olan cok güzel ama ben onu bolerosuz giyerim :D

14. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Konumuz güncellenerek yeni bolerolu abiye elbise modelleri görselleri konuya eklenmiştir. Farklı abiye elbise modellerini incelemek için tıklayınız.

Bolerolu Abiye Elbiseler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Genç Kız Abiye Elbiseleri

Genç Kız Abiye Elbiseleri

genç kız abiye genç kız abiyeleri kızlar için abiyeler abiye elbiseleri kızlar için 2008 2009 model çok güzel yep yeni harika genç kız abiye elbiselerimiz geldiiii :) Okullar tatil olmak üzere ha bitti ha bitecek, hatta anlatılanlara göre lise ve dengi okullarda dersler şimdiden boş geçmeye başladı bile... Belkide mezun olacaksınız arkadaşlarım, üzerine uygun birşey bulamıyorsunuz dimi :)...
  2. 2010 Bolerolu Abiye Modelleri

2010 Bolerolu Abiye Modelleri

abiye bolero modelleri bolerolu abiye bolerolu abiyeler modelleri 2010 Bolero çok kullanışlı ve son sezonların en gözde giysisi...Artık abiye kıyafetlerde de kullanılıyor...Abiye kıyafetlerin dekoltesi size göre çok fazlaysa üzerine şık bir bolero giyerek hem kıyafetinizi daha şık hale getirebilir hemde açık olan dekoltesini gizleyebilirsiniz... 2010 Bolerolu Abiye Kıyafetleri karşınızda...
  3. Abiye kıyafetleri - Abiye elbiseleri

Abiye kıyafetleri - Abiye elbiseleri

abiye kıyafetler 2011 2011 abiye kıyafetler Sevgili Melek'ler ''2011 yılında abiye kıyafet modası nasıl olacak'' diye merak edenler, işte size her zevke uygun, yılın en moda abiyeleri.
  4. Kırmızı Abiye Elbiseler 2012

Kırmızı Abiye Elbiseler 2012

kırmızı abiye elbiseler 2012 abiye elbise modelleri 2012 kırmızı abiyeler Dikkat çekici ve göz alıcı görünmek istiyorsanız, fiziğiniz de müsaitse bir davet için seçeceğiniz en cesur renk kırmızıdır melekler :) Kırmızı her zaman cazibeli ve göz alıcı bir renk olmuştur. Sıcaklığı, hareketi, enerjiyi simgeler. Biz de kırmızı seven meleklerimiz için 2012 abiye modasından kırmızı abiyeleri...
  5. Bolerolu Yepyeni Abiye Modelleri 2013 Modası

Bolerolu Yepyeni Abiye Modelleri 2013 Modası

Bu konu; bolerolu abiye modelleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son yıllarda bolerolar hem günlük hayatımızda kullandığımız hemd eabiyelerle kombinlediğimiz parçalar haline geldi. Kot ya da el örgüsü modellerle gündelik hayatta reahatlıkla kullandıüğımız bolerolar, gece kıyafetlerinde de taşındı. Simli ve parlak özel iplerle örülmüş şık bolerolar ve tasarımcıların...

Sayfayı Paylaş