gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Bolerolu Gelinlik Modelleri 2016

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Günlük olduğu kadar özel günlerde de birçok bayanın yıllardır severek kullandığı bolero modelleri farklı renk ve modeller ile her sene sezonuna göre değişik renk ve tasarımlar ile koleksiyonlar da yerini almaya devam ediyor. Bolerolar gelinlik modellerinin de vazgeçilmezleri arasın da yer alıyor. Birçok gelinlik modelin de tercih edilen bolero ceket modeli, kısa ve uzun kollu tasarımlar ile gelinlik modellerini tamamlayan şık bir detay olarak yer alıyor. Özellikle kış ayların da gelinliğin üzerin de çok kullanışlı olan bolerolu gelinlik modelleri bunun yanın da çok fazla dekolteli gelinlik istemeyen gelin adaylarının da gözdesi olarak gelinliğin üzerin de tercih ediliyor.
    Sizler için yeni moda gelinlik tasarımlarından seçtiğim en yeni bolerolu gelinlik modellerini bu yazım da paylaşıyorum.
    bolerolu gelinlik (1).gif bolerolu gelinlik (1).jpg bolerolu gelinlik (2).jpg bolerolu gelinlik (4).jpg bolerolu gelinlik (5).jpg bolerolu gelinlik (6).jpg bolerolu gelinlik (7).jpg bolerolu gelinlik (8).jpg bolerolu gelinlik (9).jpg bolerolu gelinlik (10).jpg bolerolu gelinlik (12).jpg bolerolu gelinlik (13).jpg bolerolu gelinlik (14).jpg bolerolu gelinlik (15).jpg bolerolu gelinlik (16).jpg bolerolu gelinlik (17).jpg bolerolu gelinlik (18).jpg bolerolu gelinlik (19).jpg bolerolu gelinlik (20).jpg bolerolu gelinlik (21).jpg bolerolu gelinlik (22).jpg bolerolu gelinlik (23).jpg

Bolerolu Gelinlik Modelleri 2016 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bolerolu gelinlikler birarada

bolerolu gelinlikler birarada

bolerolu gelinlikler bolerolu gelinlik modelleri gelinlik modelleri 2009 2009 gelinlik seçimi önemli o hayalimizdeki,hep gözümüzde canlandırdıgımız modeli bulamamakta hayal kırıklıgı tam anlamıyla o yüzden çok araştırmak hızlı karar vermemek lazım benim hayalimdeki model bolerolu olmalı diyorsanız bir kaç modeli biraraya topladım umarım begeneceginiz model vardır aralarında kolay...
  2. 2011 Bolerolu Gelinlik Modelleri

2011 Bolerolu Gelinlik Modelleri

bolerolu gelinlikler bolerolu gelinlik modelleri gelinlik modelleri 2011 2011 bolero Düğününüzde straplez gelinlik giymeyi istiyor fakat fazla açık olduklarını düşünüyorsanız gelinliğini bolero ile tamamlayabilirsiniz kızlar... Buyrun şimdi size birbirinden şık 2011 Bolerolu Gelinlik Modelleri :tik:
  3. 2014 Bolerolu Gelinlik Modelleri

2014 Bolerolu Gelinlik Modelleri

2014 modern bolerolu gelinlikler, 2014 gelinlik modelleri, 2014 en güzel gelinlik modelleri Bolerolu gelinlik modelleri 2014 gelinlik modasın da yine yerini koruyarak gelin adayları tarafın daha uzun yıllarca tercih edileceğinin garantisini veriyor. Özellikle kış ayların da düğün yapan gelin adayları tarafından daha çok tercih edilen bolerolu gelinlikler hem şık bir gelinlik modeli giyerken...
  4. Tesettür Gelinlik Modelleri 2016

Tesettür Gelinlik Modelleri 2016

Tesettür gelinlik modelleri günümüz de sade, şık ve modern tasarımlar ile gelin adaylarına sunulmaya devam ediliyor. sizler için yeni sezondan seçtiğimiz en yeni tesettür gelinlik tasarımlarını bu yazımız da paylaşıyoruz. Yeni sezon tesettür gelinlik modası hakkın da fikir edinmek için görselleri inceleyebilirsiniz.
  5. Kuyruklu Gelinlik Modelleri 2016

Kuyruklu Gelinlik Modelleri 2016

Evlenecek gelin adaylarının en çok zorlandığı aşamalardan biri olan gelinlik modeli seçimi için bazen aylar öncesinden gelin adayları bir araştırma yaparlar. Gelinlik modasın da uzun yıllardır yerini koruyan kuyruklu gelinlik modelleri birçok gelin adayının da tercihleri arasın da yer alıyor. Sizler için bu yazımız da yeni sezon gelinlik modellerinden seçtiğimiz en güzel kuyruklu gelinlik...

Sayfayı Paylaş