gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

bolerolu gelinlikler birarada

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

bolerolu gelinlikler bolerolu gelinlik modelleri gelinlik modelleri 2009 2009
    gelinlik seçimi önemli o hayalimizdeki,hep gözümüzde canlandırdıgımız modeli bulamamakta hayal kırıklıgı tam anlamıyla o yüzden çok araştırmak hızlı karar vermemek lazım benim hayalimdeki model bolerolu olmalı diyorsanız bir kaç modeli biraraya topladım umarım begeneceginiz model vardır aralarında kolay gelsin..............

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    bu cok zarif ve sIk duruo.. biraz sade olsa bile :)

paylasim icin tskler kurabiyem :)

bolerolu gelinlikler birarada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güzeller birarada

güzeller birarada

defilerlerde birayara gelen güzel mankenlerimizin günlük hayatıda söz konusu aynı zamanda onlar birer "anne"...... TOP MODELLER BULUŞTU! ÜNLÜ TOP MODEL CAMİLA ALVES, DEFİLE İÇİN TÜRKİYE'DEYDİ. ALVES SEKİZ AYLIK OĞLUNUN GÖZLERİNDE SEVGİLİSİ, ÜNLÜ HOLLYWOOD YILDIZI MATTHEW MCCONAUGHEY'İ GÖRDÜĞÜNÜ SÖYLÜYOR.. Uçağı rötar yaptığı ve bavulları da uçaktan çıkmadığı için güzel modelin...
  2. 2011 Bolerolu Gelinlik Modelleri

2011 Bolerolu Gelinlik Modelleri

bolerolu gelinlikler bolerolu gelinlik modelleri gelinlik modelleri 2011 2011 bolero Düğününüzde straplez gelinlik giymeyi istiyor fakat fazla açık olduklarını düşünüyorsanız gelinliğini bolero ile tamamlayabilirsiniz kızlar... Buyrun şimdi size birbirinden şık 2011 Bolerolu Gelinlik Modelleri :tik:
  3. 2014 Bolerolu Gelinlik Modelleri

2014 Bolerolu Gelinlik Modelleri

2014 modern bolerolu gelinlikler, 2014 gelinlik modelleri, 2014 en güzel gelinlik modelleri Bolerolu gelinlik modelleri 2014 gelinlik modasın da yine yerini koruyarak gelin adayları tarafın daha uzun yıllarca tercih edileceğinin garantisini veriyor. Özellikle kış ayların da düğün yapan gelin adayları tarafından daha çok tercih edilen bolerolu gelinlikler hem şık bir gelinlik modeli giyerken...
  4. Bolerolu Gelinlik Modelleri 2016

Bolerolu Gelinlik Modelleri 2016

Günlük olduğu kadar özel günlerde de birçok bayanın yıllardır severek kullandığı bolero modelleri farklı renk ve modeller ile her sene sezonuna göre değişik renk ve tasarımlar ile koleksiyonlar da yerini almaya devam ediyor. Bolerolar gelinlik modellerinin de vazgeçilmezleri arasın da yer alıyor. Birçok gelinlik modelin de tercih edilen bolero ceket modeli, kısa ve uzun kollu tasarımlar ile...

Sayfayı Paylaş