gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bölgesel zayıflama

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba ben 58 kilo ve 169-70 boylarında bir kadınım.hiçbir yerim kilolu değil ama bel bölgesi hariç.aslında genetik diyorlar ama...beli olmasa 36 bedene rahat giriyorum,small beden giyiyorum ama göbek ve bel bölgesi bitiriyor.tek yapabildiğim ekmek diyeti yapmak başka diyetler yapamıyorum.benim 2-3 haftada incelmem gerekiyor ne önerirsiniz??

Bölgesel zayıflama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama

yağ dondurma ile zayıflama Bölgesel zayıflamada kullanılan metodlar nelerdir,bölgesel zayıflama hakkında bilmek istediklerinizi cevaplamaya çalıştık. Bölgesel zayıflamada en etkili yöntemlerden bir tanesi olan lipoliz hakkında kısaca bazı temel bilgileri vermeye çalışacağız. Tıptaki gelişmeler, insanlara sağlıklı bir hayat ve düzgün bir görünüm kazandırma konusunda büyük imkanlar sunuyor....
  2. Bölgesel kilolar

Bölgesel kilolar

biberiye yağı ile zayıflama kekik yağı ne işe yarar limonlu su ne işe yarar biberiye bölgesel zayıflama Merhaba arkadaşlar benim derdim öyle büyük değil ama bir türlü çözüm bulamadım:please: Ben 1 sene önce 68 kiloydum Beslenmeme biraz dikkat ederek ve biraz da sadece akşamları mekik çekerek 64 kiloya indim. Bu arada şu inceltici kemerlerden de günde bir kez olmak üzere kullanıyorum. Ancak...
  3. Bölgesel Zayıflama Yöntemi; Ultrakavitasyon nedir

Bölgesel Zayıflama Yöntemi; Ultrakavitasyon nedir

kavitasyon ile zayıflama kavitasyon zayıflama nedir yöntemi ile yağ eritme fiyatları Ultrakavitasyon yöntemi, bölgesel incelme ve selülit görünümünün azaltılmasında gözle görülür sonuçlar almasından ötürü ilgiyle karşılandı. Özellikle 8-10 seanslık çözümlerden sıkılan, zaman problemi olan, yoğun çalışan kesimleri mutlu edecek bu uygulama, vücutta biriken yağ dokusunu bu güçlendirilmiş...
  4. Bölgesel zayıflama hakkında herşey

Bölgesel zayıflama hakkında herşey

zayıflama ile ilgili herşey zayıflama hakkında herşey elektroterapi zararları elektroterapinin zararları Özellikle biz bayanların çoğunda olan bölgesel kilo sorunu hakkında tüm merak ettiklerinizi ve bilmek istediklerinizi sizler için aktarıyorum Özellikle bölgesel zayıflama Türk kadınının çok ciddi bir yakınması olduğu için bu konuda birçok uygulama ortaya çıktı. Ben size kendi kliniğimde...
  5. Kavitasyon nedir; bölgesel zayıflama yöntemi

Kavitasyon nedir; bölgesel zayıflama yöntemi

kavitasyon nedir kavitasyon forum Zayıflama şikayetlerinin başında yer alan bölgesel zayıflama için, oldukça etkili bir yöntem olan kavitasyon hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler. Ultrakavitasyon yöntemi, bölgesel incelme ve selülit görünümünün azaltılmasında gözle görülür sonuçlar almasından ötürü ilgiyle karşılandı. Özellikle 8-10 seanslık çözümlerden sıkılan, zaman...

Sayfayı Paylaş