gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

bolivyadaki yollar

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: bolivyadaki yollar

gerçektende çok ilginçler cemo yanlız benim kafam orda bir kareye takıldı iki tane karşılıklı gelen kaymoynlar varya acaba onlar o yolu geçmeyi başarabildilermi ??:hmm:

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: bolivyadaki yollar

valla hido onu bende düşündüm ay allah korusun ya milimlik yer ayni acep geçtilermiki

bolivyadaki yollar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yollar...

Yollar...

Yollar Varsın biraz da yollar çeksin benim cefamı Artık verin çocuklar, artık verin asamı!. Bir başka kainata, bir başka yurda yol var; Siz örtünün garipler siz örtünün abamı! Yorgun düşüp uzandım altında asumanın; Gölgende buldum ey dal bir anne ihtimamı. Şahane manzaraydı dünya sınırlarında Bir kubbenin rüku’u, bir zirvenin kıyamı. Yükseklerinde ömrün dağlar, sular kovuklar:...
  2. Bolivya

Bolivya

Bolivya Coğrafi Verileri Konum: Güney Amerika'nın orta kesiminde yer almakta olup, kuzey ve doğuda Brezilya, güneydoğuda Paraguay, güneyde Arjantin, güneybatıda Şili ve batıda Peru ile çevrilidir. Coğrafi konumu: 17 00 Güney enlemi, 65 00 Batı boylamı Harita konumu: Güney Amerika Yüzölçümü: toplam: 1,098,580 km² kara: 1,084,390 km² su: 14,190 km² Sınırları: toplam: 6,743 km Sınır...
  3. Bolivya Kağıt Paraları

Bolivya Kağıt Paraları

1911 - 1 Boliviano 1928 - 1 Boliviano 1928 - 5 Bolivianos 1928 - 10 Boliviano 1928- 1000 Bolivianos 1945 - 100 Bolivianos 1962 - 1,000 Bolivianos
  4. Dünyanın En Büyük Yer Aynası Bolivya

Dünyanın En Büyük Yer Aynası Bolivya

ayna bolivya Burası Bolivya,Adına dünyanın en büyük yer aynası deniliyor. Bunun nedeni burada çekilen fotoğraflarda saklı. Güneybatı Bolivya'daki dünyanın en büyük tuz gölünün inanılmaz bir özelliği var. Bir karış yüksekliğindeki sığ sular, gökyüzünü bir ayna gibi yansıtıyor. Hiç bir dalga ve hareketin olmadığı bu uçsuz bucaksız suya bakanlar sanki gökyüzünü ve bulutları yere inmiş gibi...
  5. Bolivya Nüfusu 2013 bilgileri istiyorum

Bolivya Nüfusu 2013 bilgileri istiyorum

Selam ve hepinize keyif dolu neşe dolu sağlıklı mutlu bir gün diliyorum ve sizden de Bolivya Nüfusu 2013 bilgilerini yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş