gebe
  1. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

bolum kuralları lutfen herkez uysun:)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında sehr_i sukut tarafından paylaşıldı.

1.Bölüme girmeden önce ayaklarinizin paspasa silin,günlük temizlik yapilmaktadir rica olunur 2.Kabuklu yemis,dondurma,ve gazli iceceklerle girmeyiniz .Döseme ve koltuklar batiyor

3.Bölümde kesinlikle sigara icilmez,saglik acisinda degil gülerke kendini kaybedenler yangina sebep oluyor bu sebepten

4.Burada esprileri yalniz ben yaparim(karakol sorgusu gibi oldu,sorulari yalniz ben sorarim)

5.Bölümü dolasirken bir paket kagit mendil ve bir naylon poset bulundurun,sebebini sormayin bölümü gezerken anlarsiniz.

6.Damsiz girilmez

7.Karaborsa biletle yakalananlar tarafimdan 3 gün süre ile bölümden mahrum edilir

8.Sesli konusmak,gülmek,yandaki ile sakalasmak,islik calmak kendi kendine türkü söylemek yasaktir

9.Cep telefonlarinizi kapatiniz

10.Madeni esya,bozuk para,kesici aletlerle girilmez

11.Bölümde baska bir bölümün reklami yapilamaz

12.Ciddiyetini kaybedenler bölümden cikartilir.

13.18 yasinda kücükler giremez ibaresi yazan yerlerde her türlü sorumluluk kullaniciya aittir.

14.Bölüme girenler yukaridaki tüm kurallari kayitsiz sartsiz kabul etmistir.................moderatöriyet

bolum kuralları lutfen herkez uysun:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bolu

Bolu

BOLU GENEL BİLGİLER Yüzölçümü: 11.051 km² Nüfus: 380.543 (1990) İl Trafik No: 14 Yeşil ve mavinin kucaklaştığı, birlikte uyuyup uyandığı, rüzg226;rın başı dumanlı dağlarda efsanelerin en dramatiklerinden birini h226;l226; fısıldadığı, binlerce yıldır bir çok uygarlığın filizlenip boy attığı ve meyvelerini bıraktığı şehirdir Bolu. Bolu'nun, tabiat, insan ve tarihin el ele verip...
  2. Kurallara uyumu nasıl kolaylaştırabiliriz?

Kurallara uyumu nasıl kolaylaştırabiliriz?

benzerlik kuralları hayatımızı nasıl kolaylaştırır benzerlik kurallarının günlük hayatımızdaki yeri kuralları günlük hayatımızı nasıl kolaylaştırır Çocukların kurallara uygun davranmalarını ve kurallardan daha az rahatsız olmalarını sağlamanın en iyi yolu bu kuralların gerekçesinin açıklanması ve kuralların çocuklarla birlikte konmasıdır. Bazı kuralların anne-babalar için de konduğunu bilmek...
  3. şık,alımlı vede zarif görünmek isterseniz bu kurallara uyunuz

şık,alımlı vede zarif görünmek isterseniz bu kurallara uyunuz

zarif görünmek için asil görünmek alımlı olmanın yolları zarif olmanın yolları püf noktaları Her daim şık olmayı kim istemez. Ancak bunun zahmetli bir iş olduğunu düşünüyorsanı yanılıyorsunuz. Çok küçük detaylara dikkat ederek siz de her daim şık olabilirsiniz. Modacılar her yıl favori olan kıyafetleri, ayakkabıları ve aksesuarları belirlese de şu gerçeği unutmamalısınız; her kadın kendisinin...
  4. Herkeze selammmmm

Herkeze selammmmm

Merhaba arkadaşlar sitenizi tesadüfen gördüm çok beğendim... bir başka siteye daha üyeyim sitenin bir anda bağlantısında problem olunca nette geziyim dedim ve melekler mekanı yazısını görünce acaba tıklasammı tıklamasammı:) diye düşünürken tıkladım ve iyiki tıklamışım :) çok beğendim içeriği sizlerin birbirlerinizle olan dostluğunu görünce üye olmaya karar verdim.Kendimi tanıtmaya gelince 40...
  5. oriflame iş fırsatı herkez için bol kazanç

oriflame iş fırsatı herkez için bol kazanç

arkadaşlar oriflame sizlere paranın kazanırken eğlenmenin kapısını aralıyor güzelleşmek para kazanmak ve kariyerinizi küçücük zamanlar ayırarak büyütmek sizin elinizde ne dersiniz??

Sayfayı Paylaş