gebe
  1. öğrenci

öğrenci Forum Okuru

bölüm seçimi sayısal bölümünde hangi dersler vardır?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında öğrenci tarafından paylaşıldı.

sayısal bölümünde hangi dersler vardır? lütfen yardımcı olun :(

bölüm seçimi sayısal bölümünde hangi dersler vardır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şarkı bölümünde eksiklikler var

Şarkı bölümünde eksiklikler var

Şarkı bölümünde sadece sözler var , diyorumki, şarkılarıda eklesek de dinlesek :D
  2. En İyi Gazetecilik Bölümleri Hangileri?

En İyi Gazetecilik Bölümleri Hangileri?

en iyi gazetecilik bölümleri, hangileri, hangi üniversitelerde okutuluyor, isimleri, listesi, ile ilgili bilgiler burada melekler Okulun iyisi kötüsü tabi ki olmaz melekler :) Daha çok tercih edilen diyerek değiştirelim konu başlığımızı ve listesini verelim bu okulların :) İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Ege Üniversitesi...
  3. 2011 2012 sayısal bölüm meslekleri

2011 2012 sayısal bölüm meslekleri

Sayısal bölüm meslekleri Daha önceden sizlere http://www.meleklermekani.com/faydali-bilgiler/198758-2011-2012-sozel-bolumu-meslekleri.html hakkında bilgiler vermiştik meleklerim. Sayısal bölüm mesleklerini merak eden arkadaşlarımıza yardımcı olmak adına bu meslek gruplarını listeli şekilde sizlere sunuyoruz meleklerim. Eğer sayısalcı iseniz arkadaşlarım aşağıdaki meslek gruplarını...
  4. sözel bölümde hangi meslekler vardır ?

sözel bölümde hangi meslekler vardır ?

Arkadaşlarım sözel bölümü seçeceğim de acaba bu sözel bölümdeki meslek grupları nelerdir hangi meslek gruplarını seçmemiz mümkün.
  5. Kurandaki Hangi Surelerde Secde Ayetleri Var?

Kurandaki Hangi Surelerde Secde Ayetleri Var?

Meleklerim bildiginiz gibi hamileyim ve hergün bebegime Kuran dinletiyorum. Genelde Kehf suresi, Ibrahim Suresi, Yusuf Suresi, Meryem Suresi, Muhammed Suresi, Mülk Suresini dinletiyorum... Bunlarin icinde Secde ayeti varmi bilmiyorum.. Ablam dediki secde ayeti oldugunda secde yapman gerek... Bu ne kadar dogru ve benim dinledigim Surelerin icerisinde varmi? Birde hangi surelerin icinde Secde...

Sayfayı Paylaş