gebe
  1. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43

Bomba bomba yarışmalarrrr

Konu, 'Asparagas Haberler' kısmında kraliçearı tarafından paylaşıldı.

MERHABA MAGAZİN SEVERLER [​IMG]
    Uzun süren bir aradan sonra tekrar sizlerleyim.Bu haftaki konumuz hepinizinde takip ettiği bilindik yarışmalar.
    Geçen ay M.M yetkililerinden olan patrişkamızın düzenlediği dekarasyon yarışmasında ASİMELEK adlı ünlümüz birinci sırayı güle oynaya kazanmıştı
    İŞTEEEEE GECEN AYIN ŞAMPİYONU ASİMELEĞİN GÖRÜNTÜLERİ

Bakın nasılda sırıtıyor :D:D

BUDA ŞAMPİYONLUK SIRASINDA YAŞADIĞI SEVİNÇ:haha:

Ancak bu ayki yarışmaya katılmadığını belirten ASİMELEK adlı ünlü üyemiz bizleri çok şaşırttı.Gerekçe olarak çok yoğun olduğunu dile getiren ASİMELEĞİMİZİN şok görüntülerine ulaştık

ASİMELEĞİMİZİN yarışmaya katılmadığından istifade eden bir üyemiz bu ayki ayakkabı yarışmasında oy veren halkımıza bir komiklik yapmak istedi.İşte buyrun o anki görüntüsünü yakaladık:D:D

Tecrübeli bi gaztacı olarak sonuçları heyecanla sizlerin beklediği gibi bende bekliyorum:D:Dyakında görüşmek üzere.......

2. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    yalnız asimelekimiz tüm bu karmaşa içersinde baya renk değiştirmiş :D:D

kraliçearı bunu beğendi.
  3. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    öyle valla yeni farkettim:D:D

Bomba bomba yarışmalarrrr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harf Bombaları

Harf Bombaları

Şehrin üzerine düşen harf ve sayı bombalarını yok edin, şehri kurtarın. Bu oyunu oynarken klavyede iyi olup olmadığınızı da anlayabilirsiniz. Bombaların üzerindeki harfleri veya sayırları klavyenizde tuşlayarak bombaları patlatıyorsunuz. İyi eğlenceler! http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,0,0
  2. Bomba ımhası

Bomba ımhası

burayı tıklayınız
  3. Ismail Yk - Bomba Bomba

Ismail Yk - Bomba Bomba

Hmm varmı olan vücudu 90 60 90 hop - Kafam attı bak yine Akıl mi kalır bu yerde Internetteyim çetteyim Yazışıyorum bak biriyle Onu hiç görememiştim Birden webcam'ini açtı Bana bir hareket yaptı şok a sexy tenini oynatıyor A cicileri amanın konuşuyor Diskomastık vücudu tam 90 60 90 Amanim sımsıcacık o belini sarsam - - Bir güzel bekler burda O dudaklar,bal yanaklar Girde bir bak daha neleri...
  4. Aksaray'da bomba

Aksaray'da bomba

Aksaray'da bomba! Aksaray'da bomba! Bir araç üzerine bırakılan ve üzeri bantla sarılı paketten bomba çıktı. Bomba etkisiz hale getirildi. Fatih'te, bir araç üzerine bırakılan ve üzeri bantla sarılı paketten bomba çıktı. Polis, jammer cihazı yardımıyla olası sinyalleri keserek, bombayı etkisiz hale getirdi. Edilen bilgiye göre, Aksaray Namık Kemal Caddesi üzerinde park halinde...
  5. Bomba Ayrılık

Bomba Ayrılık

magazin dünyası bu haberi uzun süre konuşacak gibi görünüyor....... FLAŞ..FLAŞ..FLAŞ.. EDA TAŞPINAR VE NURETTİN HASMAN AYRILDI. BU HABER MAGAZİN GÜNDEMİNİ ALT ÜST EDECEK.. Uzun süredir birlikte olan, her organizasyona birlikte katılan, birbirilerinin yanından bir an olsun kopmayan sosyetik çift Nurettin Hasman ve Eda Taşpınar, göze geldi. Ünlü çift bir hafta önce yollarını şok bir kararla...

Sayfayı Paylaş