~~ boncuk işi salon takımları ~~

golgeeylul

Yeni Üye
Üye
~~ boncuk işi salon takımları ~~
boncuk işi boncuk işi salon takımı boncuktan salon takımı boncuklu örnekleri pul takımları
Yıllardır evim ve kendim için el işleri yapıyorum. Her türlü el işleri yapabiliyorum. Çocuklar okula gidince kalan vakitlerimi böyle değerlendiriyorum. Bir yerden sonra artık kendime biraz da olsa gelir elde edebilir miyim diye düşündüm ve denemeye karar verdim.
El emeği ve göznuru çalışmalarımı satışa çıkarmaya karar verdim. Siteye koyduğum çalışma resimleri numune içindir. Elimde fazla olanlar direkt satışa sunulacaktır. Diğer çalışmaları sipariş üzerine hazırlayacağım. Siparişin ayrıntıları (renk-model- teslim süresi vb.) karşılıklı görüşülerek belirlenecektir.
Siparişler için %25 kapora alınır, iş bitiminde kargoya hazır olduğunda kalan meblağ tahsil edilir. Eşimin anlaşmalı kargo firması ile karşı ödemeli göndereceğim.
DEĞİŞİK BONCUK ŞEKİL-RENK VE TASARIMLARI HAKKINDA BİLGİ ALINIZ !

FARKLI TASARIMLAR; BONCUK VE KURDELA KOMBİNASYONLARI, İSTEĞE GÖRE TASARLANABİLİR. DEĞERLİ SİPARİŞLERİNİZİ BEKLİYORUM....

BİLGİSAYARDA YAPILMIŞ ÇALIŞMALARDAN YADA KENDİ ÖNERDİĞİNİZ BONCUK-RENK-ŞEKİL TASARIM ÖNERİSİYLE SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ..

LÜTFEN BEĞENDİĞİNİZ TASARIM İÇİN NUMUNE İSTEYİNİZ !
99B_182661_102447226502113_6621354_n[1].JPG
531754_343833869065692_1064720269_n.JPG
Boncuk-işi-salon-takımı-modelleri-1.JPG
Boncuk-işi-salon-takımı-modelleri-8.JPG
Boncuk-işi-salon-takımı-modelleri-56.JPG
l0OjoUlz.JPG
P_20150219_165407.JPG
yeni-Boncuk-İşi-Salon-Takımı.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
süperler..bendede var böyle bir takım..dantelden daha çok seviyorum..pırıltıyı ışıltıyı çok severim :) emeğine sağlık arkadaşım :)

Geri