gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Boncuk seviyorsan bunlar sana göre

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Boncuk seven tüm meleklerin tercihi olacak saatler burada.Kolunuzda takın boncukların şıklığını yaşayın.:) [​IMG]

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
  3. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

Boncuk seviyorsan bunlar sana göre konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. broş seviyorsanız bunlara bayılacaksınız!

broş seviyorsanız bunlara bayılacaksınız!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. aşığım seviyorum diyorsan bu nickler tam sana göre!

aşığım seviyorum diyorsan bu nickler tam sana göre!

seni seviyorum nickleri seviyorum nickleri aşığım seni nickler nick Yalanlar bitmez dudaklar susmaıynca sevgi olmaz gözler ışıl ışıl bakmaıynca Güller içinde geçse de ömrüm, senin üstüne gül koklamam Gülüm, seni koklamaksa ölüm sen buna değersin Gülüm. Bir ıyldız seç kendin için gökyüzünden gözlerin gibi parlak, senin gibi tatlı olsun, bir ıyldız da bana seç, parlaklığı önemli değil yeter ki...
  3. Broş seviyorsanız bunlara bayılacaksınız!

Broş seviyorsanız bunlara bayılacaksınız!

Broş modellerin tutkunları için çok şık seçenekler
  4. Sana giden yolları seviyorum...

Sana giden yolları seviyorum...

Sana Giden Yollari Seviyorum Kaçmaya çalıştığın gerçek Bir gün karşına çıkacak. Ve işte o gün Kaçacak yerin olmayacak. Ben senin varlığını seviyorum Yokluğunu seviyorum Sana ulaşamadığım dakikalarda. Seni duymayı Seni özlemeyi Hiç görmesem bile seninle olmayı seviyorum. Hiç korkmuyorum seni sevmekten. Senin gülüşünü seviyorum. Her bana bakışında...

Sayfayı Paylaş