gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Boncuklardan peçete halkaları yapalım

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Peçete halkası yapımı Peçete halkası modelleri

Yemeye misafirim geldiğinde onlar için şık davet sofraları hazırlamayı çok seviyorum. Artık yaz geldi misafrlerimiz için rengarenk cıvıl cıvıl sofralar hazırlamanın tam vaktidir. İşte bu rengarenk boncuklarla yapılmış peçete halkaları tam da yaz sofralarına yakışır nitelikte. Yapımları ise çok basit. İhtiyacımız olan lastikli misina ve rengarenk bocuklar. Bunları ise incik boncuk satan dükkanlardan temin edebilirseniz.

Denizden topladığınız deniz kabuklarını lastikli misanaya geçirerek bu şık peçete halkalarını kolaylıkla yapabilirsiniz.

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    çok güzeller ve çok kolay bende deneyebilirim :)

tesadüf bunu beğendi.
Boncuklardan peçete halkaları yapalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Peçete Halkaları...

Peçete Halkaları...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sofranın şıklığı peçete halkaları

Sofranın şıklığı peçete halkaları

YEMEK DEYİP GEÇMEYİN BİRİLERİNİ YEMEĞE DAVET EDECEKSENİZ SOFRA DÜZENİ VE AKSESUARLARINI DA GÖZ ARDI ETMEYİN DOSTLARINIZ YEMEĞE GELDİKLERİNDE ARADAKİ FARKI HİSSEDECEKSİNİZ EN BASİTİNDEN PEÇETELERİNİZE ŞIK BİRER HALKA TAKABİLİRSİNİZ DEĞİL Mİ? İŞTE BUYRUN BİRKAÇ FİKİR
  3. Kendi peçete halkamızı yapalım mı?

Kendi peçete halkamızı yapalım mı?

Hamarat meleklerim,bakın şık sofralarınızı tamamlayacak el yapımı peçete halkalarınız olsun istemezmisiniz?Hadi bakın beğenirseniz yapalım.:orkide:
  4. Peçete halkası yapalım

Peçete halkası yapalım

Öğrenciyken elişi dersini hiç sevmezdim. Hep okulda birşeylerle uğraşıyormuş gibi görünüp evde anneme yaptırırdım. Bunlar benim ne işime yarayacak ki derdim hep. Ama bu peçete yapımını gördüğümde aklıma elişi kağıtlarından kaptığımız kedi merdiveni geldi. Benzer bir mantıkla elişi kağıdı yerine kurdela kullanarak peçete halkası yapıyoruz. Nasıl mı? Önce malzemeler; - 2 farklı renkte kurdela -...

Sayfayı Paylaş