gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Boncuklu Bolero Örnekleri

Konu, 'Bolero Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bolero örnekleri boncuklu bolero modelleri Hemen hemen hepimizin elbise dolabında farklı renk ve modellerde boleroları vardır arkadaşlar.Özellikle yazın askılı kıyafetlerin üzerine gayet kullanışlı olan bolerolardan sizlere son derece şık boncuklu bolero örneklerini sunuyorum. [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. eLit's

eLit's Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]bu çok güzelmiş emegine saglık cnm

MaWiM bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
Boncuklu Bolero Örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boncuklu dantel örneği

Boncuklu dantel örneği

boncuklu yatak odası takımı boncuklu oda takımı örnekleri dantel örnekleri boncuktan dantel yatak odası
  2. Boncuklu Bolero Modeli Yapılışı

Boncuklu Bolero Modeli Yapılışı

boncuk motifleri boncuk modelleri ve yapılışları boncuklu bolero modelleri boncuklu bolero işi Gündüz sıcak akşam serin havalar tam boler giymenin zamanı...Becerikli ellerinden her iş gelen meleklerim için çok şık boncuklu bir bolero modeli... Yapılışını veriyorum kızlar :örgü: Malzeme: Kum boncuk Boru boncuk, boncuk iğnesi, naylon ip YAPILIŞI Motif: 1sıra: 12 adet kum boncuğu ipe alıp...
  3. Bolero örnekleri

Bolero örnekleri

bolero modelleri bolero örnekleri modelleri ve yapılışı Hanimiş benim hamarat meleklerim eger örmeyi düşünürseniz bir tane fazla yapın belki bana hediye edersiniz kolay gelsin meleklerim :dp8::dp8:
  4. boncuklu bolero

boncuklu bolero

bolero modelleri ve yapılışı, örnekleri, örgü bolerolar, bolero nasıl örülür, örme teknikleri bolero örneklerini görmek ve nasıl yapıldığını öğrenmek için buradayım.
  5. Boncuklu salon takımı örnekleri

Boncuklu salon takımı örnekleri

boncuklu salon takımı örnekleri boncuklu salon takımı modelleri örnekleri fiyatı Boncuklu salon takımı örnekleri, modelleri, en yenileri, en güzelleri burada arkadaşlar. Salon dekorasyonuna şık bir hava katan, boncuklu salon takımı modellerinden, bu yazımızda sizlere bir göz ziyafeti yapalım istedik Melek'ler.

Sayfayı Paylaş