gebe
  1. bolero

bolero Forum Okuru

boncuklu bolero

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında bolero tarafından paylaşıldı.

bolero modelleri ve yapılışı, örnekleri, örgü bolerolar, bolero nasıl örülür, örme teknikleri bolero örneklerini görmek ve nasıl yapıldığını öğrenmek için buradayım.

2. Manager

Manager Forum Okuru

Merhabalar sevgili misafirimiz, sormuş olduğunuz üzere çeşitli bolero modelleri ve modellerin yapılışını size sunuyorum. Eğer modellerin devamını isterseniz bu yazımızdan yorum yazarak belirtebilirsiniz.
    Hırka (bolero) örgüsü için kullanılacak malzemeler:
    200 gram ip ve 2 numara tığ.
    Hırka (bolero) örgüsünün yapılışı:
    8 zincir çekerek küçük bir halka yapıyoruz. Üzerine yarım ay şeklinde tığa 1 kez dolayarak 9 direk şeklinde örüyoruz. 5 sıra arttırarak devam edin. Yarım ayın çevresine aynı şekilde devam edin. Kol açıklığı bırakın daha sonra uzun trabzanların üzerine çiçek motifleri sıralayarak boleroyu tamamlayın.

Yada BURAYI tıklayarak diğer modellerimizi de inceleyebilirsiniz.

boncuklu bolero konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bolerolar!!!

bolerolar!!!

Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( %1$sx%2$s ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( %1$sx%2$s ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
  2. Bolero

Bolero

MALZEMELER 2 Yumak Yeşil Nako Angora Şiş No 4 YAPILIŞI 130 ilmek başlanır.3 ters 3 yüz 50 cm. örülür. İkiye katlanıp dikine 3 er cm dikilir.Çevresine örümcek motif yapılır. Kolları için de aşağıya daraltarak örümcek kol yapılır.
  3. Bolero modelleri benim bolerom

Bolero modelleri benim bolerom

Bolero buda benim yaptığım bolero
  4. Boncuklu Bolero Modeli Yapılışı

Boncuklu Bolero Modeli Yapılışı

boncuk motifleri boncuk modelleri ve yapılışları boncuklu bolero modelleri boncuklu bolero işi Gündüz sıcak akşam serin havalar tam boler giymenin zamanı...Becerikli ellerinden her iş gelen meleklerim için çok şık boncuklu bir bolero modeli... Yapılışını veriyorum kızlar :örgü: Malzeme: Kum boncuk Boru boncuk, boncuk iğnesi, naylon ip YAPILIŞI Motif: 1sıra: 12 adet kum boncuğu ipe alıp...
  5. Boncuklu Bolero Örnekleri

Boncuklu Bolero Örnekleri

bolero örnekleri boncuklu bolero modelleri Hemen hemen hepimizin elbise dolabında farklı renk ve modellerde boleroları vardır arkadaşlar.Özellikle yazın askılı kıyafetlerin üzerine gayet kullanışlı olan bolerolardan sizlere son derece şık boncuklu bolero örneklerini sunuyorum.

Sayfayı Paylaş