gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Boncuklu Peçete Halkası

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

boncuklu peçeteler boncuklu peçete halkaları peçete boncuk boncuktan halkası yapımı Yemekli misafirleri davet ettiğimizde daha bir özen gösterir ve masayı ona göre düzenleriz.Masaya koyduğumuz peçeteler için kullandığımız peçete halkalarını sizlere kendiniz yapabilirsiniz desem:)Piyasada hazır bir çok modelinizi bulabileceğiniz bu halkaları kendi el emeğinizle misafirlere sunmanız bence gerçekten çok ince bir düşünce olacağı gibi son derece şık bir sunum olacaktır:) [​IMG]
    Topaz rengi cam boncuklardan yapabileceğimiz peçete halkaları. Boncukları tele dizin, sonra teli yuvarlak bir nesnenin etrafına sararak biçimlendirin.

Malzemeler: 5 mm çapında boncuklar gümüş tel (0.6 - 0.8 kalınlı-ağında), fiksaj için 0.4 mm kalınlığında gümüş tel, pense.
    Kalın Telden 130 cm kesin. Boncukları dizin. Telin uçlarını bükün. Teli yuvarlak bir objenin etrafına sarın. Son olarak telin uçlarını fikse edin

Boncuklu Peçete Halkası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. peçete katlama

peçete katlama

peçete katlama çeşitleri bez peçete katlama kağıt şekilleri kağıt teknikleri peçeteleri güzel bi şekilde katlayarak sofralarınızı daha da güzelleştirebilirsiniz iki kare Peçete: 45cm X 45cm, kumaş üçgen poşet rüzgar gülü basit
  2. Peçete

Peçete

Bakınız; Bez.Rüyada peçete görmek, ruh temizliğine işarettir. Rüyada peçete gören kişinin ruhu temizdir demektir. Rüyada bir lokantada veya evinizde yemek yerken peçete kullandiginizi görmek, el evinde veya baskalarinin is yerinde çalismak zorunda kalacaginiza, yabanci bir kimsenin hizmetine gireceginize, size gösterilen güler yüzün samimi olmadigina, eger müstakil bir isiniz varsa, pek...
  3. Düğmeli peçete halkası

Düğmeli peçete halkası

kumaş peçete modelleri peçete halkası halkası örnekleri nasıl yapılır halkalı örnekleri Hemen hemen çoğumuzun evinde bir düğme kutusu vardır. Eski paltolardan veya bulüzlerden sökülmüş rengarenk bir yığın düğme, atılmaya kıyılamadığı için o kutuda öylece durup dururlar. Onları yeniden işler hale getirmeye ne dersiniz? Eskiden annelerimizin çeyizlerinde misafirler için özel hazırlanmış,...
  4. Açma halkası ; sigara jelatini...

Açma halkası ; sigara jelatini...

sigara jelatini coca cola açma halkası kampanyası 2010 coca cola kutu kola kampanyası Walla bacılarım yazı bıraz uzun oldu ama bu konuya deyinmek istedim.. bence cok ilginç bir olaydı bu benim çocukluğumda yaşanan bazı çarpık yalan yanlış işler.. bizim milletimizin yardım sewerliğinden faydalanmak isteyenler.. tamam dedıgınızı yaptık ama hanı sıze faydası ne o açma halkalarının sıgara...
  5. Peçete halkası yapalım

Peçete halkası yapalım

Öğrenciyken elişi dersini hiç sevmezdim. Hep okulda birşeylerle uğraşıyormuş gibi görünüp evde anneme yaptırırdım. Bunlar benim ne işime yarayacak ki derdim hep. Ama bu peçete yapımını gördüğümde aklıma elişi kağıtlarından kaptığımız kedi merdiveni geldi. Benzer bir mantıkla elişi kağıdı yerine kurdela kullanarak peçete halkası yapıyoruz. Nasıl mı? Önce malzemeler; - 2 farklı renkte kurdela -...

Sayfayı Paylaş