gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Boncuklu salon ortu modelleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

boncuklu salon takimlar boncuklu salon takimi ornekleri boncuklu salon ortuleri salon ortu takimlari burada melekler Merhaba Melekler,
    Yillardir kusaktan kusaga gecen evimizde ortu dantel ortme gelenegi gunumuze kadar geldi, ve devam edecege benziyor, Simdiki gibi hazir modern ortuler olmadigi icin, eskiden annelerimiz el emegi goz nuru dantellerini orer, televizyonlarin ustlerine kadar orterlerdi :) hala bircok evde bu gelenek devam ediyor, aliskanliklarindan vazgecmeyen anneler cok fazla :) Kendileri boyle gordugu icinde bizler icin israrla bir takimda olsa ceyizlik dantel yapma hevesi hala var :) Fakat gunumuzde artik neredeyse tum bayanlar calistigi icin ve cok daha modern pratik temizlenebilen hazir ortuler ciktigi icin, zamandan tasarruf amacli daha fazla tercih ediliyor, dantel yavas yavas demode olmaya basliyor yani... Evinin dekorasyonunda hic ortu sevmeyenler bile muhakkak biyerlerde kullanma ihtiyaci duyuyor, en kotu ihtimalle orta sehbaya " buraya bir ortu atayim ciplak gozukuyor" dediginizi tahmin ediyorum...Simdi sizler icin salon dekorasyonlarinda kullanilan modern ve zarif boncuklu isiltili birkac ortu ornegi paylasmak istiyorum...

siyahinci50 bunu beğendi.
  2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    emeğine sağlık cnm çok hoşlar

Boncuklu salon ortu modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nazar Boncuklu Bohça Modeli

Nazar Boncuklu Bohça Modeli

boncuklu bohça modelleri bonçuklu bohca boncuklu bohça örnekleri nazar Sizlere benim çok hoşuma giden nazar boncuklu bohça modeli örneğini paylaşmak istiyorum.Kız beşikte çeyiz sandıkta diyerekten böylesi güzel ve kem gözlere inat bohça modelini yapmak isterseniz işte model:)
  2. Boncuklu salon takımı örnekleri

Boncuklu salon takımı örnekleri

boncuklu salon takımı örnekleri boncuklu salon takımı modelleri örnekleri fiyatı Boncuklu salon takımı örnekleri, modelleri, en yenileri, en güzelleri burada arkadaşlar. Salon dekorasyonuna şık bir hava katan, boncuklu salon takımı modellerinden, bu yazımızda sizlere bir göz ziyafeti yapalım istedik Melek'ler.
  3. 2012 boncuklu salon takımı örnekleri meleklere özel

2012 boncuklu salon takımı örnekleri meleklere özel

boncuklu salon takımı örnekleri boncuk işi salon takımı nasıl yapılır 2012 salon takımı örnekleri modelleri burada arkadaşlar. 2012 Dantel modelleri arasından sizlere boncuklu salon takımı örnekleri modellerini sunuyoruz Melek'ler. Her ne kadar günümüzde pek tercih ediliyor olmasada, dantel modelleri ki özelliklede dantel salon takımı modelleri çeyiz sandıklarının vazgeçilmezi hala. Boncuk işi...
  4. Boncuklu salon takımı dantel motifleri

Boncuklu salon takımı dantel motifleri

Dantel motifleri ile yapılmış boncuklu salon takımı modelleri arıyorum kızlar varsa paylaşın benimle tşk.
  5. Boncuklu Salon Dantel Takımları 2012

Boncuklu Salon Dantel Takımları 2012

boncuklu dantel takımları boncuklu salon takımları boncuklu salon takımı dantelleri Binbir emek, göznuru dökülerek yapılan el işlerinin maddi değeri yanında manevi değeri çok daha büyüktür melekler :) Son zamanlarda özellikle boncuk takımları göznuru dökülerek yapılan işlemelrin başında geliyor. Biz de beğendiğimiz takımları derledik ve sizlerle paylaşmak istiyoruz :)

Sayfayı Paylaş