gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

Boncuklu Yazma Kenarı Örnekleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yazma kenarı yazma kenarı örnekleri boncuklu örnekleri boncuklu modelleri oya modelleri 2011 Boncuklu çok şık yazma kenarı modelini yazma takmaktan hoşlanan ve çeyiz hazırlığında olan hamarat hanımlar için paylaşıyorum.Şimdiden herkese kolaylıklar dilerim:tik: [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Boncuklu Yazma Kenarı Örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yazma Kenarı Oya Modelleri

Yazma Kenarı Oya Modelleri

En güzel yazma kenarı oya modelleri konumuzu incelemektesiniz. Hem çeyiz için hem kullanmak için tabi dilerseniz de hediye etmek için çok hoş modeller burada meleklerim. Özellikle nette o kadar çok model var ki hangilerini sizlere sunayım şaşırdım kaldım doğrusu. Hepsi rengarenk birbirinden hoş örnekler. İğne oyaları, mekik oyalar, tığ işleri, boncuklu, pullu süslemeli modeller hepsine hayran...
  2. yazma kenarı örnekleri

yazma kenarı örnekleri

yazma kenarı yazma kenarı modelleri kenari örnekleri örnekleri tülbent kenar Çeyiz hazırlayan hanımlar ve örgü el işini seven hanımlar:)İşte tam sizlik bir konu istemediğiniz kadar yazma kenarı tülbent kenarı modelleri,örnekleri. İster çeyiz sandığınıza koyun,istersenizde örün hediye edin,kullanın seçim size kalmış:) Yazma kenarı ve tülbent kenarı modelleri Tığ ve iğne işi karışık:)...
  3. Boncuklu Oyalarla İşlenmiş Yazma Örnekleri 2013

Boncuklu Oyalarla İşlenmiş Yazma Örnekleri 2013

Bu konu; boncuklu oyalarla işlenmiş yazma örnekleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, evli olan hemen her kadının geleneklerimiz gereği bir çeyiz sandığı vardır. Eğer gelenek göreneklere düşkün bir anne babanız da varsa mutlaka o sandığın içinde az ya da çok el emeği göz nuru parçalar mevcuttur. Zaten siz istediğiniz kadar gerek yok deyin, evlenmeye doğru hız kazanan çeyiz...
  4. 2014 Çeyizlik İğne Oyası Yazma Kenarı Örnekleri

2014 Çeyizlik İğne Oyası Yazma Kenarı Örnekleri

2014 iğne oyası yazma modelleri, 2014 iğne oyası örnekleri, 2014 yeni iğne oyaları Milli kültürümüzün el emeği göz nuru olan iğne oyaları her zaman modası geçmeyen trendler arasında yer almıştır. Çeyiz sandıklarının demirbaşı olan iğne oyalarını ister çeyizlik ister hediyelik isterseniz de kendiniz için düşünebilirsiniz. En yeni iğne oyazı yazma kenarı örneklerini çeyiz hazırlığı yapanlar ve...
  5. Boncuklu Pullu Yazma Kenarı Modelleri

Boncuklu Pullu Yazma Kenarı Modelleri

Milli kültürümüz de yer alan yazmalar, çeyiz sandıklarının olduğu kadar açık yada kapalı bayanların da günlük hayatların da sıklıkla kullandıkları baş örtüsü modelidir. Yazma modellerinin kenarına uygulanan farklı el işi örneklerinden biri olan pullu ve boncuklu oya örnekleri bayanların da beğenisini kazanıyor. Zarif ve şık bir görüntüsü olan pullu boncuklu yazma kenarı oya örneklerinden...

Sayfayı Paylaş