gebe
  1. Gülümseme

Gülümseme Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

boncuktan çiçekler..çok hoş.

Konu, 'Çöplük' kısmında Gülümseme tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: boncuktan çiçekler..çok hoş.

canım benim ablam yhaa hepsi harikaa emeğine sağlıkkk çok beğendim benden +rep özelliklebu siyah olana bayıldımmm teşeşkürlerrrr

3. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: boncuktan çiçekler..çok hoş.

hepsi birer sanast eseri çok beğendim emeğine sağlık

boncuktan çiçekler..çok hoş. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok hoşlar..

çok hoşlar..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Boncuktan Çiçekler

Boncuktan Çiçekler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bu yapma çiçekler çok hoş

Bu yapma çiçekler çok hoş

Yapma çiçek modelleri Yapay çiçek örnekleri Yeterli ışık ve zaman olsa canlı çiçek yetiştirmek en güzeli ama malesef benim salonum için öyle bir imkan yok. Yapay çiçek kullanarak salon dekorasyonumu canlandımaya çalışım. Bu dekoratif canlı çiçek modellerini de çok beğendim.
  4. boncuktan çiçek yapımı

boncuktan çiçek yapımı

boncuktan çiçek yapmak istiyorum ama hiç bir bilgim yok anlatabılırmısınz?

Sayfayı Paylaş