gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Boncuk'un acı hikayesi

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Bu resim küçültülmüştür. Orjinalini görmek için buraya tıklayın

[​IMG]Bu resim küçültülmüştür. Orjinalini görmek için buraya tıklayın

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Boncuk'un acı hikayesi

o şimdi bir melek :)

Boncuk'un acı hikayesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. !!!acı!!!

!!!acı!!!

Sizin için ne derece önemi var bunu bilmiyorum ama ben bu satırları yazarken gözümden damlalar akıyor klavye üzerine. Erkekler ağlamaz lafı bana göre değil. Ağlamaktan hiç utanmadım, duygularım, acılarım beni boğduğu zaman hep ağladım. Yine ağlıyorum. Sizleri tanımıyorum ama sizlerle paylaşmak istiyorum. Lütfen; bu satırlara bir seven olarak sahip çıkın ve lütfen yazılı satırlar olarak...
  2. Aç

Rüyada aç bir insan görmek, rizkinin bol olacagina; açi doyurdugunu görmek, beklemedigi bir yerden büyük bir fayda görecegine, aç bir insani sofrasina alip onunla yemek yedigini görmek, uzak bir yerden hayirli bir haber alacagina delalet eder.
  3. 12 Şehidin Verildiği Köyün Acı Hikayesi::(((

12 Şehidin Verildiği Köyün Acı Hikayesi::(((

12 Şehidin Verildiği Köyün Acı Hikayesi "Beşağaç 250 hane idi. Bize 48 saat verdiler: 'Ya korucu olun, ya köyü boşaltın'. Karda Hakkâri yolunu tuttuk. Çarşaftan çadırlar yapıp yattık. Tüm hayvanları ucuza elden çıkardık" Umur Talu/Sabah Beşağaç'ta su yok, 12 ölü var "Şırnak İli Beytüşşebap Kaymakamlığı" ndan aynen aktarıyorum: Beşağaç Köyü Köy Muhtarı: Yusuf...
  4. martıların hikayesi

martıların hikayesi

Zamanın birinde köyde çok güzel bir prenses varmış. Babası kızı yola çıktığında herkesin başlarını eğmesini ve kızına bakmamasını istermiş … Prenses sokağa çıkar çıkmaz herkes pencereleri kapatır hemen başlarını öne eğerlermiş. Yine böyle bir günde bir köylü dayanamamış ve prenses yoldan geçerken hafifçe başını kaldırıp bakmış . o sırada prensesle göz göze gelmişler ve aşık olmuşlar.! Kral...
  5. Ppatyanin hikayesi...

Ppatyanin hikayesi...

Koskoca bir bahcede karikulada cicekler icinde bir papatya...Ve papatya asik olmus,yanmis tutusmus agsakallli bahcivana...Bir umit bekliyormus.Yuzlerce cicegin arasindan..Onunla, sadece onunla saetlerce ilgilensin..Buz gibi suyunu sadece ona doksun istiyormus..Sadece ona deysin makasi,sadece ona gulsun dudaklari..Kiskaniyormus bahcivani,kirmizi gullerden,sari lalelerden,zambaklardan..Papatya...

Sayfayı Paylaş